Értékesítő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

200k Ft (havi)

Jul 21

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Autó nélkül nem élet az élet, ugye? Ha te is ezen a véleményen vagy akkor olvasd tovább hirdetésünket!

Szereted az autókat és értesz is hozzá? Számodra nem kihívás jó kocsikat eladni, bérbe adni, értékesíteni? Akkor hajrá!

Várunk stabilan működő flottakezelő cégünkhöz értékesítőként.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • új ügyfelek szerzése
  • új bérleti szerződések megkötése
  • új ügyfelek felkutatása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amit mi adunk neked:

  • stabil, tőkeerős háttér
  • stabil ügyfélkör
  • széles beszállítói kapcsolatrendszer
  • egyedi csomagok
  • szervíz háttér
  • versenyképes üzleti ajánlatok és modell
  • nagyon jó csapat

Amit mi fogunk keresni benned:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • meglévő kapcsolatrendszer
  • dinamikus, sikerorientált személyiség
  • munka és a siker szeretete
  • csapatjáték
  • egy kis szenvedély, hogy menjen az eladás

Munkavégzés és juttatások:

központ a XVI. kerületben van

fizetés

  • 8 órás bejelentett alapfizetés, nettó 200.000 Ft
  • + jutalék minden után
  • céges telefon
  • céges autó

1) elküldöd fényképes önéletrajzod a pozíció és bérigény megjelölésével itt az oldalon

2) Ha van releváns tapasztalatod, mi 1-2 napon belül keresni is fogunk

3) Egyeztetünk egy interjút

4) Ha közös a szimpátia, már kezdhetsz is

Nagyon várunk mindenkit! :-)