Iskolai karbantartó

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Jul 22

Iskolai karbantartó munkatársunkat keressük!

Folyik a csap! Leesett a kép a falról! Újra kéne festeni a termet! Mi jut erről az eszedbe?

Ha csak a nyűg, és a probléma, akkor nem téged keresünk. De ha az, hogy de szívesen megcsinálnád, és még értesz is ezekhez, akkor olvass tovább, mert van egy jó állásunk számodra!

Karbantartó munkatársunkat keressük szakiskolánkba!

Mi lesz a feladatod?

  • A napi karbantartási feladatok ellátása
  • Az Intézmény székhelyének és gyakorlati oktatási helyének napi szintű ellenőrzése
  • Az épület zavartalan működésének fenntartása,
  • a terület gépészeti berendezéseinek működtetése
  • A takarítók és egyéb alvállalkozóknak kiadott karbantartási munkák  ellenőrzése, felügyelete
  • Műszaki beruházások megszervezésében és  lebonyolításában való segítség
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás

Egyszóval magabiztosan karbantartani iskolánkat napi szinten :-)

Mit fogunk keresni benned?

  • Víz-gáz központi fűtés szerelői  villanyszerelői vagy egyéb műszaki végzettség vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Büntetlen előélet
  • Min. 5 éves szakmai gyakorlat (gondnok, karbantartó stb.)
  • Alapvető számítógép kezelői ismeretek
  • A munka szeretete
  • Nyitottság a fiatalokra
  • Jó fizikum, teherbíró képesség
  • Kulturált megjelenés, viselkedés
  • Megbízhatóság
  • Precíz és alapos munkavégzés

Nem feltétel de óriási előny

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte

Mit várhatsz tőlünk?

  • Teljes bejelentett fizetés minden hónapban percre pontosan
  • Előre tervezhető beosztással és munkaidővel számolhatsz
  • Stabil háttér, összetartó és befogadó közösség
  • Megbízható, korrekt munkáltatói háttér

Örömmel fogadjuk  nyugdíjasok, nyugalmazott tűzoltók, rendvédelmi dolgozók jelentkezését is.

Hogyan lehet jelentkezni?

Fényképes önéletrajzodat a pozíció, és bérigény megjelölésével

várjuk a következő email címre:

allas@megbizhatomunkatarsak.hu

A jelentkezés menete

  1. Elküldöd a jelentkezésedet a fenti email címre.
  2. Amennyiben releváns a jelentkezésed mi 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot.
  3. Készítünk veled egy telefonos vagy online interjút.
  4. Ha kölcsönös a szimpátia eljössz egy személyes beszélgetésre.
  5. Ha itt is minden stimmel, megállapodunk a részletekről és már nálunk is dolgozol. Ennyi az egész.

Nagyon várjuk a Te jelentkezésedet is! Hajrá! Jelentkezz most!

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

Profil

View resume