CNC gépkezelő

Megbízható munkatársak

Aszód, Pest, Hungary

Teljes munkaidő

Aug 19

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Pályakezdő vagy és nagyon szeretnél már munkába állni? Esetleg már van tapasztalatod, de unod már a többműszakos munkarendet?

Akkor van egy jó hírünk számodra:

aszódi székhelyű cégünk CNC gépkezelő munkakörbe új munkatársat keres.

Szívesen bővítenénk csapatunkat Veled, ha Te is úgy érzed, hogy szeretnél nálunk dolgozni.

Feladatok, melyekben számítunk rád:

- CNC gépek kezelése

- Forgácsolási munkák elvégzése

- Esztergálási munkák elvégzése

Amit mi kérünk tőled:

- CNC gépkezelő/forgácsoló végzettség és / vagy tapasztalat ezen a területen

- Tudj és akarj is dolgozni

- Betanulás után önállóan el tudd látni a feladataid

- Legyen munkakedved

- Hosszútávban gondolkozz

Amit tőlünk várhatsz:

- Stabil, bejelentett munka

- Kiszámítható munkaidő

- Hétfőtől-Péntekig tartó munkavégzés

- Fix, pontos fizetés

- Elismerés, megbecsülés

- Hosszútávú együttműködés

- Munka és védőfelszerelés biztosítása

Munkaidő, fizetés:

- Fizetés megbeszélés szerint, szakmai tapasztalattól függően

- Egy műszakos munkarend

Rólunk:

Több mint 30 éve stabilan működő cég vagyunk, hazai és külföldi megrendelőkkel egyaránt. Nálunk a munkáért cserébe nem csak fizetést kapsz, hanem egy klassz munkahelyet, megbecsülést, és jófej kollégákat is.

1. Küldd el fényképes önéletrajzodat vagy bemutatkozó leveled

2. Mi 1-2 napon belül megkeresünk, és megbeszéljük a részleteket,

3. Egyeztetünk egy szakmai interjút,

4. És ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, elkezdjük a közös munkát.

Nagyon várunk mindenkit!

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

Profil

View resume