PHP fejlesztő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Sep 30

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Hello!

Mit szólnál egy stabil és izgalmas, webfejlesztői melóhoz? Erős cég, rengeteg szerver, változó feladatok? PHP, Mysql, HTML, Linux és bash stb. Érdekel a dolog?

Akkor kicsit részletesebben:

Feladatod lenne:

  • céges belső rendszerek fejlesztése és karbantartás
  • piaci igények alapján történű új komplex szolgáltatások fejlesztés

Igazából ennyi..-))

Hogy nézne ki a munkád a mindennapokban?

  • A céges rendszereink fejlesztésén dolgoznál. A már létező programokhoz új interface-eket kell fejlesztenél
  • módosítanád a meglévő funkciókat, vagy teljesen új különálló komplex rendszereket készítenél
  • A csapat többi részével dolgoznál együtt - pl. marketing, sales, pénzügy, üzemeltetés, stb. -
  • Mondunk egy példát. A marketing kér új feedback form-ot, vagy a sales kér egy landing page-et, esetleg a pénzügy kér új menüpontokat, és funkcionalitást az adminba vagy banki import feldolgozóba stb.

Ha izgalmasnak gondolod a nagy teljesítményű szerverek világát,

és /vagy szeretnél olyan rendszert megalkodni ami több ezer szervert képes üzemeltetni EU több pontján,

akkor jelentkezz hozzánk, legyél a csapatunk tagja.

Mit fogunk keresni benned?

  • PHP nyelv magas szintű ismerete
  • MySQL közép szintű ismerete
  • HTML5, CSS3 magas szintű ismerete
  • kliens oldali javascript magas szintű ismeret
  • Linux és bash szkript minimum alap szintű ismerete

Előnnyel indulsz ha,

  • Docker, Kubernates ismeret
  • verziókezelő ismerete
  • ha már volt dolgod API rendszerek fejlesztésével
  • perl ismeret
  • hosting szolgáltatásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • általános széleskörű informatikai tudás
  • ha vannak ötleteid, azt meg is tudod fogalmazni
  • WordPress ismeret

Mit várhatsz tőlünk?

  • főállású napi 8 órás munka (ha úgy kényelmesebb, akkor lehet H-CS hosszabb munkaidő, és P rövidebb, stb.)
  • nyugodt légkör
  • stabil család barát munkahely (ha beteg a gyerek, rugalmasan tudod kezelni a munkaidőd)
  • Covid alatti időszakban 100%-os home office, azt követően iroda és home office
  • Ügyfeles feladatokkal alapból nem kell foglalkozni

A jelentkezés menete:

  1. Elküldöd a jelentkezésed a pozíció és a fizetési igényed megjelölésével.
  2. Amennyiben releváns a jelentkezésed, mi 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot.
  3. Interjút készítünk veled és ha kölcsönös a szimpátia, ajánlatot teszünk neked.
  4. Ha mindkettőnknek megfelelő amit kapott, akkor már kezdhetsz is.