Könyvelő asszisztens

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

280k Ft (havi)

Sep 30

Szeretnél egy jól menő, vidám, szakmailag színvonalas budai könyvelőirodában dolgozni?

Tapasztalatod van könyvelő asszisztensként?

Akkor van egy jó állásajánlatunk neked:

11.kerületi könyvelő iroda keresi gondolkodó könyvelő asszisztens csapattársát bővülő csapatába.

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Könyvelési anyag előkészítése
  • Könyvelők munkájának támogatása
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése
  • Számlák kontírozása
  • Számlák alaki és formai ellenőrzése
  • Számlarögzítés céges rendszerbe
  • Egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása

Nagyon fontos hogy olyan munkatársat keresünk aki az adminisztráción túl szeretne és akarna is részt venni a könyvelésben (egyes tételek, számlák megfelelő helyre való bevitele,átgondolása vevő szállító stb) .

Amit tőlünk várhatsz:

  • 8 órás, bejelentett, borítékmentes állás
  • nagy csapat
  • tanulási lehetőség
  • képzés támogatása
  • kényelmes szép iroda Buda szívében

Munkaidő:

  • rendes irodai munkaidő
  • stabil, fix, versenyképes fizetés

Rólunk:

Több mint 30 éve vagyunk a piacon, magas ügyfélkörrel rendelkezünk. Csapatunk jelenleg 20 fős, tele lelkesedéssel, jókedvvel, szakmai tudással és a munka szeretetével.

Olyan embert keresünk aki képes mindezt befogadni, és aki számára egy jó munkahely örömöt és lehetőséget ad arra, hogy jól érezzük magunkat és minőségi munkát végezzünk közösen, csapatban.

Fontos, hogy a cégünk felhő alapú könyvelés felé megy, így szeretnénk ha lenne megfelelő számítógépes tudásod, ne okozzon gondot a számítógép-használat, és a könyveléshez kapcsolódó szoftverek online használata.

1) küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod

2) ha releváns szakmai tapasztalatokkal rendelkezel, mi 1-2 napon belül már meg is keresünk

3) tartani fogunk egy online interjút

4) és ha tudsz és akarsz már kezdhetsz is!

Nagyon várunk mindenkit. :-)