Értékesítő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Oct 11

Gyere velünk labdát teríteni - Megbízható értékesítőnket keressük Budafokra

Neked mi jut eszedbe ha kis színes műanyag labdákra gondolsz? Játszóház? gyerekszoba? Nem rossz, de hidd el tudunk sokkal jobbat. Ha érzed magadban a lelkesedést és profizmust, hogy itthon és külföldön add el 30 éve a piacon lévő ipari műanyag labdáinkat, akkor gyere hozzánk értékesítőnek, és segíts beteríteni a piacot labdáinkkal. Jó pénzért, jó klassz csapatba, szép környezetbe, stabil céghez.

És akkor a részletek...

Mit fogsz csinálni?

  • segítesz új vevőket, piacokat felkutatni itthon és külföldön
  • tárgyalásokat szervezel, online és mindenhogyan
  • kapcsolattartás a meglévő külföldi, illetve magyarországi vevőkkel
  • adatbázis építés CRM rendszerben
  • heti, havi, negyedéves statisztikai kimutatások készítése
  • árajánlatok készítése meglévő és új partnerek részére a Kulcs-Soft rendszer használatával
  • online értékesítés (webshop, Emag, Amazon) támogatása (rendelések kezelése, számlázás)

Mit fogunk keresni benned?

  • sales attitűd
  • aktív angol nyelvtudás
  • becsületesség
  • proaktivitás, azaz elébe mész a dolgoknak, ha csak teheted
  • pontos és precíz munkastílus

Nem téged keresünk ha

  • utálsz eladni
  • rossz a kommunikációd
  • Nem motivál a siker
  • nem szeretsz telefonálni
  • nem akarsz fejlődni
  • utálsz csapatban dolgozni
  • retteg a számítógépektől

Ami még előnyösebbé tehet:

  • tanulási képesség
  • b2b tapasztalat
  • francia nyelvtudás
  • műanyaggyártásban szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • munkaidő: 8-4 ig
  • hétvégi munkavégzés nincs
  • home office lehetőség van
  • hétfőn és pénteken itt kell lenni
  • utazási hajlandóság: kiállítás, expo - nem sok, de van

amit mi adunk:

  • családias munkakörnyezet
  • 25 fős csapat
  • sales képzést és mentorálást
  • folyamatos támogatás
  • rugalmas munkaidő
  • home office lehetőség
  • parkoló, könnyű megközelítés

Fizetés:

  • 8 órás bejelentett állás
  • fix fizetés tudástól függően
  • alapbéren felül forgalomarányos jutalékot is adunk
  • munkábajárás támogatása

  • Elküldöd az önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével.
  • Ha releváns az önéletrajzod, mi 48 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot
  • bejössz egy személyes interjúra
  • ha kölcsönös a szimpátia aláírjuk, és már nálunk is dolgozol :-) Nagyon várunk mindenkit!