Szakács

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Oct 11

Na most ezt jól kifőzheted magadnak! Budapesti jól menő, színvonalas éttermünkbe melegkonyhai szakács kollégánkat keressük.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

- Az étlapon szereplő ételek és napi menük színvonalas és szabályos elkészítése

- Heti menü összeállításában közreműködés

- Dolgozók étkeztetése

- A konyhai gépek szakszerű kezelése

Amit tőlünk várhatsz

- Rendes, korrekt vezetőség - itt tényleg megbecsüljük a munkádat, és elismerésre számíthatsz ha jól dolgozol

- Összeszokott, jó hangulatú csapat

- Kiszámítható munkaidő

- Nagyon szép, színvonalas, belvárosi étterem

- Jól felszerelt munkakörnyezet

Amit mi keresünk benned:

- Szakirányú végzettség, vagy tapasztalat melegkonyhai szakács munkakörben

- Pontosság

- Megbízhatóság

- Rugalmasság alkalmankénti túlóra esetén

- Folyamatos fejlődési igény

- Munkájára igényes személyiség

- Tudj és akarj is önállóan dolgozni

Fizetés és munkaidő:

- Bejelentett, hosszútávú állás

- Fizetésed pontosan és időben megérkezik

- A béred mellett egyéb juttatásokat is biztosítunk

- A munkaidőd megbeszélés szerint történik

- Személyzeti étkezést biztosítunk

A jelentkezés menete:

- Elküldöd fényképes önéletrajzod

- Amennyiben releváns szakmai tapasztalatokkal rendelkezel, mi 1-2 napon belül megkeresünk

- Behívunk egy interjúra, hogy jobban megismerjük egymást

- Ha mindenkinek szimpatikus amit lát, már el is kezdhetsz nálunk dolgozni!