CNC Gépkezelő

Megbízható munkatársak

Aszód, Pest, Hungary

Teljes munkaidő

Oct 11

Pályakezdő vagy és nagyon szeretnél már munkába állni? Esetleg már van tapasztalatod, de unod már a többműszakos munkarendet?

Akkor van egy jó hírünk számodra:

aszódi székhelyű cégünk CNC gépkezelő munkakörbe új munkatársat keres.

Szívesen bővítenénk csapatunkat Veled, ha Te is úgy érzed, hogy szeretnél nálunk dolgozni.

Feladatok, melyekben számítunk rád:

- CNC gépek kezelése, programozása

- Forgácsolási munkák elvégzése

- Esztergálási munkák elvégzése

Amit mi kérünk tőled:

- CNC gépkezelő/forgácsoló végzettség és / vagy tapasztalat ezen a területen

- Tudj és akarj is dolgozni

- Betanulás után önállóan el tudd látni a feladataid

- Legyen munkakedved

- Hosszútávban gondolkozz

Amit tőlünk várhatsz:

- Stabil, bejelentett munka

- Kiszámítható munkaidő

- Hétfőtől-Péntekig tartó munkavégzés

- Fix, pontos fizetés

- Elismerés, megbecsülés

- Hosszútávú együttműködés

- Munka és védőfelszerelés biztosítása

Munkaidő, fizetés:

- Fizetés megbeszélés szerint, szakmai tapasztalattól függően

- Egy műszakos munkarend

Rólunk:

Több mint 30 éve stabilan működő cég vagyunk, hazai és külföldi megrendelőkkel egyaránt. Nálunk a munkáért cserébe nem csak fizetést kapsz, hanem egy klassz munkahelyet, megbecsülést, és jófej kollégákat is.

1. Küldd el fényképes önéletrajzodat vagy bemutatkozó leveled az allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címre, fizetési igényed megjelölésével,

2. Mi 1-2 napon belül megkeresünk, és megbeszéljük a részleteket,

3. Egyeztetünk egy szakmai interjút,

4. És ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, elkezdjük a közös munkát.

Nagyon várunk mindenkit!