Raktáros

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Oct 11

30 éve működő tüzép telepünkre raktáros kollégát keresünk.

Főbb feladatok amikben számítunk a segítségedre:

  • Árumozgatás
  • Bejövő kamionokról áruk leszedése targoncával, bobcattel
  • Kimenő autóra, teherautóra pakolásban segítség
  • Raktári feladatok elvégzése
  • Leltározás, karbantartás
  • Telepen belüli árumozgatás

Mit fogunk keresni benned?

  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • Bobcat vezetésében, targonca vezetésben szerzett tapasztalat;
  • a munka szeretetét;
  • megbízható, becsületes jellemet;
  • józan és stabil hátterű életszemléletet;
  • a fix munkahely igényét;
  • Soroksár közeli lakhelyet;
  • Erős, jó fizikumot
  • igényt, a hosszútávú munkavégzésre

Amit mi adunk:

  • stabil és kiszámítható munkahely;
  • megbecsülés;
  • korrekt vezetőség;
  • jófej csapat.

Fizetés, munkaidő:

  • Fix fizetés + prémium;
  • Prémium: Teljesítmény és munkához való hozzáállás függvényében;
  • Munkaidő: 7-17-ig

Egyéb:

  • Munkába járási támogatást biztosítunk;
  • Parkolás a telephelyen díjmentesen lehetséges.

  1. Küldd el nekünk bemutatkozó leveled vagy fényképes önéletrajzod;
  2. Mi 1-2 munkanapon belül felvesszük veled a kapcsolatot;
  3. Részt veszel egy interjún majd egy próbanapon;
  4. Amennyiben mindkettőnknek szimpatikus amit lát, elkezdjük a közös munkát.

Nagyon várunk mindenkit!