Termelési Asszisztens

Megbízható munkatársak

Székesfehérvár, Fejér, Hungary

Teljes munkaidő

Oct 14

Termelési asszisztens kollégánkat keressük csapatunkba

Székesfehérvári székhelyű Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalataként termelési asszisztensünket keressük hosszútávra.

Ha erős adminisztratív és szervezői képességgekkel rendelkezel, és olyan munkahelyet keresel aminek van múltja és jövője, és nem inog meg se a válságoktól, sem a vírusoktól, és van termelési folyamatok irányításában tapasztalatod, akkor olvass tovább, mert van egy jó állásunk neked.

Milyen feladatok várnak, mint Termelési asszisztens?

  • a termelő szervezet napi munkájának adminisztratív támogatása
  • dokumentációs rendszer folyamatos naprakészen tartása
  • külföldi beszállítókkal és megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • gyártáshoz szükséges anyagok összeállítása, szervezése
  • készletnyilvántartás, készletgazdálkodás vezetése
  • beérkezett számlák, szállítólevelek, megrendelők napi feldolgozása
  • együttműködés és dokumentáció előkészítés a minőségbiztosítási vezető és az üzemvezető részére
  • rendszeres jelentések, statisztikák, hatósági bevallások elkészítése és benyújtása,

Amit mi fogunk keresni benned

  • középfokú végzettség
  • aktív angol nyelvismeret írásban és szóban
  • biztos MS Office ismeret
  • kiváló szervező és kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő és szervezői készség
  • szakmai és emberi igényesség, megbízható személyiség.
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • folyamatos innováció,
  • azonnali munkakezdés.
  • üdülési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens