Termelési Asszisztens

Megbízható munkatársak

Székesfehérvár, Fejér, Hungary

Teljes munkaidő

Értékesítés, kereskedelem

Nov 16

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Termelési asszisztens kollégánkat keressük csapatunkba

Székesfehérvári székhelyű Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalataként termelési asszisztensünket keressük hosszútávra.

Ha erős adminisztratív és szervezői képességgekkel rendelkezel, és olyan munkahelyet keresel aminek van múltja és jövője, és nem inog meg se a válságoktól, sem a vírusoktól, és van termelési folyamatok irányításában tapasztalatod, akkor olvass tovább, mert van egy jó állásunk neked.

Milyen feladatok várnak, mint Termelési asszisztens?

  • a termelő szervezet napi munkájának adminisztratív támogatása
  • dokumentációs rendszer folyamatos naprakészen tartása
  • külföldi beszállítókkal és megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • gyártáshoz szükséges anyagok összeállítása, szervezése
  • készletnyilvántartás, készletgazdálkodás vezetése
  • beérkezett számlák, szállítólevelek, megrendelők napi feldolgozása
  • együttműködés és dokumentáció előkészítés a minőségbiztosítási vezető és az üzemvezető részére
  • rendszeres jelentések, statisztikák, hatósági bevallások elkészítése és benyújtása,

Amit mi fogunk keresni benned

  • középfokú végzettség
  • aktív angol nyelvismeret írásban és szóban
  • biztos MS Office ismeret
  • kiváló szervező és kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő és szervezői készség
  • szakmai és emberi igényesség, megbízható személyiség.
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • folyamatos innováció,
  • azonnali munkakezdés.
  • üdülési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens