Minőségbiztosítási munkatárs

Megbízható munkatársak

Székesfehérvár, Fejér, Hungary

Teljes munkaidő

Nov 16

Keressük minőségbiztosítási munkatársunkat csapatunkba.

Ha te is az vagy, akinek a mindene a jól szervezettség, és az ellenőrizhetőség, és örömmel foglalkozol a minőségbiztosítás fejlesztésével, akkor van egy klassz ajánlatunk számodra.

Milyen feladatokat fogsz végezni?

  • Gyógyszergyártó-és forgalmazó vállalat minőségbiztosítási rendszerének működtetésében és ellenőrzésében való közreműködés
  • Minőségbiztosítási dokumentumok kezelése
  • A gyógyszergyártási és csomagolási tevékenységhez kapcsolódó minőségbiztosítási feladatok segítése,
  • A beérkezett és gyártott anyagok felszabadítási dokumentációjának előkészítése.
  • Belső utasítások (MUT, SOP) ellenőrzése
  • GMP eljárásokban való aktív közreműködés
  • Külső, belső auditokon való részvétel.
  • Képzésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Amit keresni fogunk benned vagy Önben:

  • gyógyszerész, vegyész vagy biológus vagy minőségbiztosítás szakirányú, vagy egyéb releváns diploma
  • Aktív angol nyelvtudás írásban
  • Rendszerszemlélet és proaktívitás
  • Minőségbiztosítás területen szerzett tapasztalat, alapvető GMP ismeretek
  • Excel, word)
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Amit csak eg tőkeerős cég kínálhat
  • jó fizetés
  • céges programok
  • üdülési lehetőség, családi napok
  • és még sok más,

Ha érdekelnek a részletek, akkor várjuk hívásodat, vagy várjuk hívását