Bérszámfejtő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Nov 16

Szeretnél egy jól menő, vidám, szakmailag színvonalas belvárosi könyvelőirodában dolgozni?

Bérszámfejtőként dolgoztál? Új, szebb, jobb munkahelyet keresel?

Akkor van egy jó állásajánlatunk neked:

5.kerületi könyvelő iroda keresi gondolkodó bérszámfejtő csapattársát bővülő csapatába.

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Havi, hóközi bérszámfejtés előkészítése, számfejtése
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkavállalók részére segítségnyújtás ügyfélfogadási időben
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 3 éves bérszámfejtésben és tb ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség
  • Megbízhatóság, kiváló problémamegoldó képesség és nagyfokú önállóság

Előnyt jelent:

  • Munkaidőkeretben foglalkoztatott munkavállalók számfejtésében való jártasság

Amit tőlünk várhatsz:

  • 8 órás, bejelentett, borítékmentes állás
  • csapat
  • tanulási lehetőség
  • képzés támogatása
  • kényelmes szép iroda a belváros szívében

Munkaidő:

  • rendes irodai munkaidő
  • stabil, fix, versenyképes fizetés

Rólunk:

Magas ügyfélkörrel és szakmai tudással rendelkezünk. Csapatban dolgozunk, tele lelkesedéssel, jókedvvel, szakmai tudással és a munka szeretetével.

Olyan embert keresünk aki képes mindezt befogadni, és aki számára egy jó munkahely örömöt és lehetőséget ad arra, hogy jól érezzük magunkat és minőségi munkát végezzünk közösen, csapatban.

Fontos, hogy a cégünk felhő alapú könyvelés felé megy, így szeretnénk ha lenne megfelelő számítógépes tudásod, ne okozzon gondot a számítógép-használat, és a könyveléshez kapcsolódó szoftverek online használata.

1) küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod a pozíció és a bérigényed megjelölésével

2) ha releváns szakmai tapasztalatokkal rendelkezel, mi 1-2 napon belül már meg is keresünk

3) tartani fogunk egy online interjút

4) és ha tudsz és akarsz már kezdhetsz is!

Nagyon várunk mindenkit. :-)