Felszolgáló és Felszolgáló segéd

Megbízható munkatársak

Budapest

Teljes munkaidő

Nov 16

Régi idők gáláns felszolgálóját keressük prémium éttermünkbe a belvárosba!

Mielőtt tovább olvasol, 2003 óta vagyunk nyitva, és azóta nem zártunk be egy napra sem. És nem is fogunk.

Szeretettel gondolsz a régi szép időkre. Amikor még szakma volt a felszolgálás? Ahol kézről kézre adták át a tudást a pincérek, a vendégekről, szokásokról, technikákról? Úgy tekintesz a szakmára,mint amire büszkék lehetünk mi magyarok? Ha igen, akkor téged keresünk. Ha benned van a tudás azért, ha meg akarod szerezni a tudást és megtanulni a szakmát akkor azért várunk Felszolgálónak vagy segédfelszolgálónak a méltán híres éttermünkbe.

Mi még mindig szakmaként nézünk a felszolgálásra.

Olyan pozícióként, aminek óriás hagyománya van nálunk, az országban, és a magyar kultúrában. Szeretjük, ismerjük, és használjuk vendéglátói tudásunkat. Felszolgálóinkra úgy tekintünk, mint éttermünk arcaira, aki nagyon fontos részei a rólunk kialakított képnek. Egy olyan munka betöltőire ,amit érteni, tudni, és használni kell, ha jók akarunk lenni és maradni a vendéglátásban és a vendégek kiszolgálásban.

Jó kedved lesz az elégedett vendégektől? Szereted ha mind a 10 ujját megnyalva távozik az éttermedből?

Akkor ne várass sokáig minket. Mert téged keresünk.

Mit várhatsz tőlünk?

  • kezdésnek 23.000 Ft alap napidíjat felszolgálóként és 19.000 Ft alap napidíjat felszolgáló segédként - mindez gyorsan emelkedhet, ha kitartóan és színvonalasan dolgozol
  • forgalom utáni juttatást
  • oktatást, folyamatos fejlődést
  • profi, és szerethető munkahelyet
  • bejelentést
  • könnyen megközelíthető munkahelyet
  • csapatot
  • dolgozói fogyasztást
  • és sok-sok megbecsülést

Mit várunk tőled?

  • Fontos számodra a megjelenés, mindig figyelsz, hogy alkalomhoz illően, és kulturáltan legyél felöltözve
  • Megbízható vagy - azaz fontos neked ami ígérsz, és fontos, hogy megtartsd. Rajtad áll vagy bukik, hogy mit érezne kmajd a szobájukba lépve vendégeink, ezért bíznunk kell benned, hogy neked is ugyanolyan fontos lesz ez ,mint nekünk.
  • Nem kerüli el semmi sem a figyelmedet, alaposan dolgozol, szinte zavar, ha a legkisebb folt is ott marad valahol.
  • Bírod a strapát, képes vagy hosszútávon is jól és minőségben dolgozni
  • Könnyen barátkozol, nyitott vagy, és udvarias másokkal.

Milyen feladataid lesznek?

Szerintünk tudod, de a biztonság kedvéért leírjuk a legfontosabbakat.

  • az ételek és italok szakszerű felszolgálása és ajánlása
  • tálalás az evőeszközökkel
  • közreműködés az étterem operációs feladatainak ellátásában
  • csodálatos vendégélmény nyújtása

És mindezt egy csapatban, egy csapattal együtt, tisztességgel, becsületes módon, egységben az étterem, több mint 20 éves szellemiségével.

Na mit gondolsz? Közeledünk ahoz, amire jelentkezni akartál? Ha igen akkor tedd meg most!

3 alapvető elvárásunk veled szemben:

  • legyen pincér végzettséged vagy a fenti munkakörökben szerzett szakmai tapasztalatod, vagy ha egyik sincs, akkor erős vágyat, hogy megtanuld profin a szakmát :-)
  • német és/vagy angol nyelvtudás - nem tárgyalnod kell, hanem szimplán beszélgetned, kedveskedned a vendégnek
  • csak egyszerűen szeresd a szakmát, Covid ide Covid oda :-)

Kinek érdemes jelentkeznie?

  • Aki stabil, biztos munkahelyet keres a vendéglátásban, ha van Covid vagy bármi más ( mi addig biztosan nyitva leszünk, ameddig a zemberek szeretnek étterembe járni)ameddig
  • Aki szereti a szakmát vagy szeretné megtanulni a szakmát egy profi helyen

Rólunk?

A kétezres évek óta töreltlenül működő, a belváros szívében, Budapest gasztronómiáját meghatározó saját tulajdonú étterem vagyunk. Prémium alapanyagokkal, haza beszállítókkal, 100 % magyar tulajdonban lévő cég vagyunk. Szakmának tartjuk a vendéglátást, az étterem élményben hiszünk, és pontosan tudjuk, hogy ez a jó kaja mellett csakis kiváló csapattal érhető el.

Szóval? Mit gondolsz? Van kedved?

Nincs sok helyünk, de ami van az lehet, hogy pont rád vár?

Várunk mindenkit szerettel!

  1. Elküldöd a jelenkezésedet
  2. Mi visszahívunk 24 órán belül.
  3. Bejössz egy személyes interjúra, nyomunk egy próbanapot, hogy Te és mi is lássuk, ki mit ad a másiknak.
  4. Ha minden ok kezdesz is. :-)