Oktatásszervező munkatárs

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Nov 25

Oktatásszervező munkatársat keresünk!

Szeretsz emberekkel foglalkozni?

Hiszel az élethosszig tartó tanulásban?

Élvezed a változatos munkanapokat, a kihívásokkal teli feladatokat?

Megbízható, precíz, talpraesett és kedves vagy?

Ha magadra ismersz, akkor jelentkezz hozzánk és legyél a csapatunk tagja!

Az érettségi utáni szakmai képzésekkel foglalkozó felnőttképzési intézményünkbe oktatásszervező munkakörbe munkatársat keresünk teljes munkaidőbe (heti 40 óra)

Feladatok:

  • Nyilvántartások vezetése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Tanulókkal és oktatókkal történő kapcsolattartás
  • Vizsgaszervezésben történő részvétel
  • Tankönyveladás

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves irodai tapasztalat
  • Biztos számítógépes felhasználói tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Oktatási vagy felnőttképzési intézményben szerzett munkatapasztalat
  • Az Kréta program ismerete
  • Angol nyelvtudás

Egyéb:

  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Megbízható, határozott egyéniség
  • Rugalmasság, alkalmazkodó készség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Barátságos, családias légkör
  • Változatos, felelősségteljes munka
  • Fix munkaidő
  • Rendezett munkakörülmények és munkaviszony

Ha tetszik az állás és érdekel, ha alkalmasnak találod magad, jelentkezz az allas@megbizhatomunkatarsak.hu email címen!

Amit kérünk tőled:

Egy önéletrajz vagy bemutatkozás, amiből megtudhatjuk az eddigi tapasztalataidat.