Oktatásszervező munkatárs

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

Nov 25

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Oktatásszervező munkatársat keresünk!

Szeretsz emberekkel foglalkozni?

Hiszel az élethosszig tartó tanulásban?

Élvezed a változatos munkanapokat, a kihívásokkal teli feladatokat?

Megbízható, precíz, talpraesett és kedves vagy?

Ha magadra ismersz, akkor jelentkezz hozzánk és legyél a csapatunk tagja!

Az érettségi utáni szakmai képzésekkel foglalkozó felnőttképzési intézményünkbe oktatásszervező munkakörbe munkatársat keresünk teljes munkaidőbe (heti 40 óra)

Feladatok:

  • Nyilvántartások vezetése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Tanulókkal és oktatókkal történő kapcsolattartás
  • Vizsgaszervezésben történő részvétel
  • Tankönyveladás

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves irodai tapasztalat
  • Biztos számítógépes felhasználói tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Oktatási vagy felnőttképzési intézményben szerzett munkatapasztalat
  • Az Kréta program ismerete
  • Angol nyelvtudás

Egyéb:

  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Megbízható, határozott egyéniség
  • Rugalmasság, alkalmazkodó készség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Barátságos, családias légkör
  • Változatos, felelősségteljes munka
  • Fix munkaidő
  • Rendezett munkakörülmények és munkaviszony

Ha tetszik az állás és érdekel, ha alkalmasnak találod magad, jelentkezz az allas@megbizhatomunkatarsak.hu email címen!

Amit kérünk tőled:

Egy önéletrajz vagy bemutatkozás, amiből megtudhatjuk az eddigi tapasztalataidat.