CNC marós gépkezelő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Nov 30

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Csepeli telephelyünkre keressük CNC marós gépkezelő új munkatársunkat.

Mivel foglalkozunk?

Cégünk szerszámok és minták készítésével foglalkozik.

Szerszámüzemünk jó minőségű szerszámok gyártásával foglalkozik. Gépparkunk részei: megmunkáló központok, huzal- és tömbszikra berendezések, tusírprés, hagyományos gépek).

Mintakészítő üzemünkben hagyományos faipari gépekkel dolgozunk, mint lapszabászgép, marógépek, gyalugépek, csiszológépek, valamint CNC marógép.

Az új kolléga főbb feladatai lennének

- CNC megmunkáló központ kezelése

- Munkadarabra-állás, programozás, szerszámbemérés, előírt ellenőrzések elvégzése

- Gyártási műveletek végrehajtása CNC vezérlésű gépeken

Az álláshoz tartozó elvárások:

- CNC gépkezelő végzettség és/vagy gyakorlat

- Marásban szerzett tapasztalat

- Egyedi gyártásban tapasztalat

- CNC programozó végzettség

Amit kínálunk:

- Stabil, hosszú távú munkát kínálunk egy gyorsan bővülő, rugalmas cégnél.