Szakács

Megbízható munkatársak

Budapest

Teljes munkaidő

Dec 13

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Na most ezt jól kifőzheted magadnak! Budapesti jól menő, színvonalas éttermünkbe melegkonyhai szakács kollégánkat keressük.

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

- Az étlapon szereplő ételek és napi menük színvonalas és szabályos elkészítése

- Heti menü összeállításában közreműködés

- Dolgozók étkeztetése

- A konyhai gépek szakszerű kezelése

Amit tőlünk várhatsz

- Rendes, korrekt vezetőség - itt tényleg megbecsüljük a munkádat, és elismerésre számíthatsz ha jól dolgozol

- Összeszokott, jó hangulatú csapat

- Kiszámítható munkaidő

- Nagyon szép, színvonalas, belvárosi étterem

- Jól felszerelt munkakörnyezet

Amit mi keresünk benned:

- Szakirányú végzettség, vagy tapasztalat melegkonyhai szakács munkakörben

- Pontosság

- Megbízhatóság

- Rugalmasság alkalmankénti túlóra esetén

- Folyamatos fejlődési igény

- Munkájára igényes személyiség

- Tudj és akarj is önállóan dolgozni

Fizetés és munkaidő:

- Bejelentett, hosszútávú állás

- Fizetésed pontosan és időben megérkezik

- A béred mellett egyéb juttatásokat is biztosítunk

- A munkaidőd megbeszélés szerint történik

- Személyzeti étkezést biztosítunk

A jelentkezés menete:

- Elküldöd fényképes önéletrajzod az allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címre. (Nagy segítség, ha a fizetési igényedet is tartalmazza a jelentkezésed)

- Amennyiben releváns szakmai tapasztalatokkal rendelkezel, mi 1-2 napon belül megkeresünk

- Behívunk egy interjúra, hogy jobban megismerjük egymást

- Ha mindenkinek szimpatikus amit lát, már el is kezdhetsz nálunk dolgozni!