Konyhai kisegítő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Dec 16

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Konyhai kisegítő munkatársat keresünk

Budai kifőzdénkbe keressük konyhai kisegítő kollegánkat. Ha érzed magadban az erőt, hogy dolgozz, gyere hozzánk budai jól felszerelt, baráti hangulatú kifőzdénkbe dolgozni!

Kifőzdénk 30 éve működik vírusoktól függetlenül.

Ha hosszú távú, biztos, korrekt és megbízható munkahelyet keresel, akkor megtaláltad!

Mi lenne a feladatod:

  • Kisegítő feladatok elvégzése
  • Segítség abban, amiben éppen szükség van

Mit fogunk keresni benned:

  • Legyél korrekt, pontos, tartsd a szavad - mert mi is tartjuk a miénket
  • Nagy előny, ha van konyhai tapasztalatod

Fizetés, munkaidő:

  • Nettó 250.000.-
  • Munkavégzés hétköznaponként fél 7-től max. 4-ig

Ha tetszik az állás és érdekel, ha alkalmasnak találod magad, jelentkezz az allas@megbizhatoallasok.hu email címen vagy töltsd ki itt a jelentkezési űrlapot.

Amit kérünk tőled:

Egy önéletrajz vagy bemutatkozás, amiből megtudhatjuk az eddigi tapasztalataidat.