Call Center munkatárs (határozott idejű)

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Dec 16

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Mondták már neked, hogy te vagy az ügyfélszolgálat Ásza? Imádsz beszélni, intézkedni, telefonálni, szervezni? Könnyen alakítassz ki kapcsolatokat?

Akkor gyere hozzánk dolgozni, és erősítsd a csapatunkat! Telefonos munkatársunkat keressük Budapestre, 16. kerületi irodánkba.

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségedre:

- Ügyféltalálkozók szervezése

- Cég fontosabb szolgáltatásainak ismertetése

- Kapcsolatottartás a tanácsadó kollégákkal

- Adminisztráció, időpontok szervezése

- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Nálunk a helyed ha:

- Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel

- Kiváló kapcsolattartó és kommunikációs készségeid vannak

- Munkádat precízen és pontosan végzed

- Legalább felhasználói szinten tudod kezelni a számítógépet

Előnnyel indulsz ha:

- Azonnal tudsz kezdeni

- Van Call center területen szerzett tapasztalatod

- Budapesti lakcímmel rendelkezel, de még jobb ha 16. kerületi vagy

Amit tőlünk várhatsz:

- Versenyképes bért adunk

- Egy fiatalos, pörgős csapat tagja lehetsz

- Változatos feladatokra számíthatsz

- Folyamatos képzéseket, tréningeket biztosítunk

- A munkát teljes és részmunkaidőben is végezheted

A munka várható időtartama: 2-3 hónap

Rólunk:

Dinamikusan fejlődő és piacvezető fejlesztési tanácsadó cég vagyunk, fiatalos, pörgős és összeszokott csapattal. Magas ügyfélkörrel rendelkezünk az önkormányzatokon keresztül a nagyvállalatokig, akiknek pályázati szolgáltatást nyújtunk egész Magyarország területén.

A saját csapatunk bővítése céljából keressük új csapattagunkat.

Gyere csatlakozz hozzánk, és légy része Te is a cégünk sikereinknek. Nagyon várunk mindenkit!

1. Küldd el nekünk fényképes, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzod

2. Mi 1-2 munkanapon belül felvesszük veled a kapcsolatot

3. Egyeztetünk egy interjút

4. És ha mindenkinek szimpatikus amit lát, nincs más dolgod mint belevágni! :-)