Raktáros

Thermodam

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Jan 11

A Mi raktárosunkat keresünk a jövő építőipari csarnokába Csepelre, jó fizetésért, akár szállással is, teljes munkaidőben

Miért mi?

Új gépek, stabil növekvő cég, a Csepel művek területén a legnagyobb csarnokban, éjszakai műszak nélkül, jó fizetésért, szállással, hosszútávra, a környék legjobb kifőzdéjével (200 méterre a csarnoktól).

Érdekel?

Nincs több tisztázatlan éjszakai műszak, se csesztető főnökök, se alkalmi meló. Ami viszont van az egy vadi új raktár, a legkorszerűbb gépekkel, építőipari anyagok tonnaszámra, bemutatóteremmel, könnyen megközelíthető helyen (Csepel művek). És gyönyörűen felújított szobák, amit minden dolgozónknak biztosítunk ha kéri, ingyenesen.

Cégünkről

Cégünk több mint 20 évvel ezelőtt alakult Hajdú-Bihar megyében. 20 év alatt a régió egyik meghatározó szereplőjévé vált. Mindig jó minőségben, pontos szállítással, a legjobb árakon szolgáltuk és szolgájuk ki partnereinket. Ezért is szeretnek minket. 2017-ben jött el a pillanat, amikor úgy döntöttünk, hogy tovább bővülünk, és megnyitottuk Csepeli raktárunkat. Újraterveztük az egész raktárat, gépeket, kiszolgálást és az álmunk végre megvalósult. Tele energiával, erős anyagi háttérrel,rengeteg termékkel, és egy egyre bővülő csapattal keressük még hiányzó csapattagjainkat. Mert mi csapatban gondolkodunk, nem dolgozókban. Mert nekünk minden dolgozónk része a csapatunknak, akivel közösen akarunk osztozni a sikerekben.

Mit kell pontosan majd csinálnod?

·       Csepeli telephelyünk raktárkészletének kezelése

·       Gyártósori gépek kezelése

·       bejövő áruk pakolása

·       raktári kérések kiszolgálása

·       gépek üzemeltetése (teljes körű betanítást adunk a-z-ig)

Mit várunk el tőled?

·       korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat

·       targonca vezetői engedély ( nem feltétel, de óriási előny)

·       műszaki beállítottság

·       építőiparban szerzett tapasztalat

Ha ezek közül egyik sincs neked, de szívesen kipróbálnád magad, akkor is szívesen várunk

A helyszínről..

A volt Csepel művek területén, a legnagyobb és legszebben felújított épületben, igazi profi környezetben, ahonnan 1 perc a dohánybolt, 3 perc a kajálda, és 10 perc a város, a busz pedig a bejárat előtt tesz le. Néha haza sem akarunk menni, mert olyan ,mintha egy kis másik városban lennénk, ami csak a miénk.

Miért érdemes jelentkezned?

·       Csepel legmodernebb és legdinamikusabban fejlődő raktárában, fogsz dolgozni

·       fiatalos, lendületes csapatban

·       jó fizetésért, ami minden hónapban, pontosan érkezik

·       rengeteg fejlődési lehetőség a cégen belül

·       nagyon profi munkakörnyezet

·       szuper jó szállással is ha kéred

Mi fog történni miután jelentkeztél?

Miután elküldted az önéletrajzodat, mi 48 órán belül - de lehet ,hogy még hamarabb -felvesszük veled a kapcsolatot telefonon. Utána egyeztetünk veled egy személyes találkozót, ahol megismerjük egymást, és mi megmutatjuk a telephelyet. Ha mindkettőnknek szimpatikus a másik, akkor megbeszéljük a részleteket (kezdés, fizetés, szállás, egyéb igények) , megírjuk a munkaszerződésedet, és kész.