Junior Brand manager

Perfect Nails Kft

budapest

Teljes munkaidő

Jan 12

Ne csak a körmöd legyen tökéletes, hanem a munkahelyed is!

Várunk nagyon

pozíciónkba

Úgy gondolod fontos a márkanév? Sőt néha az a legfontosabb? Szereted ha új dolgokat találhatsz ki, és összefüggésekben gondolkozhatsz egy stratégia mentén?  Mindened a marketing, piacelemzés, árazás, termékfejlesztés?

És még a körömápolást is szereted? És ha ez még nem volna elég, még stabil munkahelyet is keresel, hogy megold végre ezt az egész munkahely kérdést? Rendes munka, rendes fizetésért?  Nem akarsz te egy kicsit sokat? Ha úgy gondolod, hogy nem, akkor Te vagy a mi emberünk! Mert mi pont egy ilyen embert keresünk. Mert a

 Perfect Nails pont ilyen.

Tehát gyere, mer most éppen jöhetsz. Ha eléggé gyors vagy.

Kik vagyunk?

(ha még nem tudod)

A Perfect Nails  Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és forgalmazó hálózata. Ügyfél- és munkavállaló központúak vagyunk, és azért dolgozunk, hogy élményként gondoljanak ránk ügyfeleink, amikor termékeinket használják.

Mit fogsz csinálni Junior Brand menedzserként?

Támogatja a vállalat termékfejlesztési stratégiájának meghatározását, valamint részt vesz a termékek fejlesztésében, kidolgozásában és megvalósításában a vállalat nyereséges működése és piaci részesedésének növelése érdekében.

  • Tervezni fogsz
  • piacelemzéseket végzel
  • Termékfejlesztésben veszel részt
  • Tervezed, építed, ellenőrzöd a marketingkommunikációt
  • Rendezvények és kiállítások résztvevője leszel
  • Értékesítési kampányokokban veszel részt és felügyelsz
  • Adminisztrálsz jó sokat ( egy menedzsernek ezt is muszáj)
  • Kapcsolatot tartasz partnereinkkel, és mindenkivel aki részt vesz a munkád eredményességében
  • Irányítod a trénereket
  • És persze folyamatosan kommunikálsz Brand menedzser főnököddel

Szerintünk ilyen vagy:

  • Van felsőfokú végzettséged marketing vagy kommunikáció területen vagy ezzel egyenértékű tapasztalatod van
  • van némi kozmetikai alapismereted
  • angol és / vagy németül kommunikálsz
  • Könnyen és gyorsan tudsz kapcsolatot építeni, jobban szeretsz kommunikálni, mint csöndben maradni és elmélkedni
  • Eladod az öcsédet is, ha kell, azaz nagyon jól értékesítesz
  • Számítógép nem gond, ha kell tudsz nagyon precíz lenni, főleg az adminisztrációban
  • Min. középfokú végzettséged van szerintünk
  • Online offline tök mindegy neked, csak marketing legyen és csinálhasd
  • Mielőtt döntesz vagy utasítasz mindig végig gondolod mi lesz a hatása
  • Ugyan pörögsz és dumálsz, de mindig megvan a terv a fejedben közép- és hosszútávon, amit el akarsz érni

Mindenképp jelentkezz ha:

  • Szeretsz pörögni és hatékonynak lenni (nemcsak látszani)
  • Kreatív vagy, imádod a marketinget
  • Ha versenytársakkal találkozol mögöttük mész be a forgóajtón, de előttük jössz ki 😊(ugye sejted mire gondolunk?)

Szerintünk inkább ne jelentkezz, ha:

  • kéne egy meló, amíg nem találsz jobbat (van egy csomó, had ne mi legyünk azok)
  • olyan helyet keresel, ahol végre elbújhatsz egy szobában, vagy egy jó nagy pult mögött (nálunk kicsi a pult)
  • Idegesít, ha nem találsz semmit, amibe beleköthetsz, amit a vezetőd szeretne
  • Kifejezetten mulattat, ha megsérthetsz, vagy tiszteletlen lehetsz a társaiddal (mert szimplán szeretünk jó hangulatban dolgozni és ez elrontaná ezt)

További előnyök (de csak előnyök, nem elvárás)

Amit mi adunk neked:

·      Igényes munkakörülmények (modern üzlet)

·      Frekventált környék

·      Versenyképes, pontosan érkező jövedelem

·      Negyed éves bónusz rendszer

·      Utazási támogatás (BKV, Volán, Máv)

·      Cafatéira támogatás

  • 30% dolgozói kedvezmény cégünk márkáihoz

Munkavégzés helye:

  • Fehérvári út

Jelentkezésként küldd el bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzod a iroda@perfectnails.hu e-mail címre.