Kereskedelmi és marketing vezető

Perfect Nails Kft

Budapest

Teljes munkaidő

Jan 12

Képes vagy átlátni, koordinálni, és folyamatosan optimalizálni egy cég költség – és anyag gazdálkodását

  • Jól bánsz az emberekkel, delegálással, és inkább felelősséget és alkotást látsz a vezetésben, mint hatalmat és parancsokat
  •  ismered a profi marketing minden csínját- bínját
  • azt gondolod, hogy az online világ elhozta a marketing aranykorát, de mellette nem értékelted le a jó öreg személyes és offline értékesítés erejét sem
  • Üzleti igények és stratégia alapján simán költség tervezel
  • Marketing kampányok tervezését és nyomon követését felügyeled
  • az értékesítést támogató kreatív koncepciókat dolgozol ki
  • a projektek web és közösségi oldalainak és közösségi oldalait menedzseled (Facebook, Instagram, LinkedIn, tiktok)
  • ragaszkodsz hozzá, hogy a magyar és külföldi online és offline marketing trendeket folyamatosan nyomon követhesd és beilleszthesd a vállalati marketing eszköztárába
  • Irányítani és ellenőrizni tudod egy vállalat kereskedelmi területének napi operatív munkáját a meghatározott stratégiai irányelvek és éves tervek teljesítése érdekében
  • és vezetsz mindenkit aki alád tartozik

  Mit adunk mi?

·      stabil, erős hátteret

·      múlttal és jövővel rendelkező magyar tulajdonú fejlődő céget

·      pénzt paripát

·      Jó csapatot

·      egy nagyon kellemes fizetést

·      és még sok minden mást 8 amit majd személyesen kitárgyalunk:-)

Szerintünk ilyen vagy:

·      legalább 5-10 év releváns, marketing és / vagy kereskedelmi vezetői tapasztalattal rendelkezel

·      ha eredményekről van szó csak számokat látsz, ha vezetésről akkor támogatásra vágyó csapatokat és embereket

·      senki sem érti, hogy mikor alszol, pedig szoktál

·      fantasztikusan jól szervezed az időd

·      nem tudsz üzleti célok nélkül létezni

·      csapatban érzed jól magad

·      profi marketingesnek tartod magad

·      a marketingnél csak az operatív vezetéshez értesz jobban

·      a kereskedelem a véredben van

Mikor ne jelentkezz?

Ha:

  • Kulcsra zárható irodára vágysz hatalmas tölgyfaasztallal
  • Az embereket szükséges rossznak tartod az üzleti folyamatokban
  • Csak akkor szólalsz meg ha muszáj
  • Kifejezetten mulattat, ha megsérthetsz, vagy tiszteletlen lehetsz a társaiddal (mert szimplán szeretünk jó hangulatban dolgozni és ez elrontaná ezt)
  • Most akarod kipróbálni, hogy milyen lennél vezetőként
  • Folyton kicsúsznak a kezeid közül a dolgok

Amit mi adunk neked:

  • Igényes munkakörülmények (modern üzlet)
  • Frekventált környék
  • Versenyképes juttatási csomag, pontosan érkező jövedelem
  • Negyed éves bónusz rendszer
  • Utazási támogatás

Cafateria támogatás

  • 30% dolgozói kedvezmény cégünk márkáihoz

Munkavégzés helye:

  • Fehérvári út ( meg ahova éppen menned kell)

  1. Jelentkezésként küldd el bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzod
  2. mi 2 napon belül megkeresünk
  3. bejössz egy személyes interjúra a tulajdonossal
  4. ha kölcsönös a szimpátia alá is írjuk a szerződésedet

Nagyon várunk!