Üzletvezető

Perfect Nails Kft

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Értékesítés, kereskedelem

Jan 17

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Csatlakozz hozzánk

Üzletvezető

pozícióba!

Ne csak a körmöd legyen tökéletes, hanem a munkahelyed is!

Szereted a körömápolást? Meg a stabil munkahelyet?

Meg akarod már oldani végre ezt az egész munkahely kérdést? Kellene végre egy normális hely, ahol dolgozhatsz, kapsz rendes fizetést, normális minden, és foglalkozhatsz végre az életeddel ahelyett, hogy a munkahelyeddel bajlódsz?

A Perfect Nails ilyen. Tehát gyere, mert most éppen jöhetsz. Ha eléggé gyors vagy.

Kik vagyunk?

(ha még nem tudod)

A Perfect Nails Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és forgalmazó hálózata. Ügyfél- és munkavállaló központúak vagyunk, és azért dolgozunk, hogy élményként gondoljanak ránk ügyfeleink, amikor termékeinket használják.

Főbb feladatok, munkák:

Mit fogsz csinálni üzletvezetőként?

  • Vezetni és felügyelni fogod 2 budapesti üzletünket és annak minden dolgát
  • Divatipari szaktanácsadás és termékfejlesztés, és azok prezentálása
  • Visual merchandise menedzselése és felügyelete, hogy gyönyörű legyen minden
  • Customer service és ügyfélkapcsolatok menedzselése, hogy mindig csillagos ötös legyen(maradjon) az értékelésünk
  • Az üzleteket érintő munkafolyamatok koordinálása, azaz mindig tudja a bal kéz, hogy mit csinál a jobb
  • Céges rendezvényeken is képviselhetsz minket (persze nem ingyen akarjuk

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mindenképp jelentkezz, ha:

Csapattal akarod körbevenni magadat

Kézben tudsz tartani 2 üzlet készletgazdálkodását

Dinamikus csapatjátékosnak tartod magad, akinek jó szervezőkészsége és erős felelősségtudata van

Az empátiát fontosnak tartod és neked is jutott belőle

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 (de csak előnyök, nem elvárás)

  • Értékesítési tapasztalat a szépségiparban
  • Kozmetikai, műkörmös, szempilla ismeretek
  • Műköröm építő OKJ vizsga
  • Boltvezetői OKJ bizonyítvány
  • Aktív Angol nyelv tudás

Szerintünk inkább ne jelentkezz, ha:

Kéne egy meló, amíg nem találsz jobbat (van egy csomó, had ne mi legyünk azok)

Olyan helyet keresel, ahol végre elbújhatsz egy szobában, vagy egy jó nagy pult mögött (nálunk kicsi a pult)

Idegesít, ha nem találsz semmit, amibe beleköthetsz, amit a vezetőd szeretne

Kifejezetten mulattat, ha megsérthetsz, vagy tiszteletlen lehetsz a társaiddal (mert szimplán szeretünk jó hangulatban dolgozni és ez elrontaná ezt)

Amit kínálunk:

Igényes munkakörülmények (modern üzlet)

Frekventált környék

Versenyképes, pontosan érkező jövedelem

Negyed éves bónusz rendszer

Utazási támogatás (BKV, Volán, Máv)

Cafatéira támogatás

30% dolgozói kedvezmény cégünk márkáihoz

Munkavégzés helye:

1119, Budapest, Hadak útja 1 (Etele pláza)

1074, Budapest, dohány utca 46

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzlet-, Boltvezető

Jelentkezésként küldd el bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzod.