3D Grafikus

LumiNet Kft

Távmunkában végezhető Távmunka

Teljes munkaidő

IT, fejlesztés, programozás

Jan 18

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

3D Grafikust keresünk!

A LumiNet egy magyarországi székhelyű, 15 éves szakmai tapasztalattal rendelkező Game Art stúdió, amelyet informatikai szakemberek alapítottak. Fő küldetésünk, hogy egyedi grafikai és optimalizációs megoldásokat kínáljunk játékfejlesztő partnereink számára. Kiváló Concept és Technical Artist-jaink egy barátságos és profi csapatban dolgoznak együtt nemzetközi ügyfeleink számára. A csapat most egy új 3D grafikust szeretne új tagként üdvözölni, aki akár Te is lehetsz!

Feladatok:

  • Modellek elkészítése és exportálása Unity és más valósidejű játékmotorhoz
  • Animációk készítése meglévő és új modellekhez
  • Textúrázás (festés, UV-zás hangsúlyos)
  • Meglévő modellek módosítása

Szakmai elvárásaink:

  • Fontos a magas szintű low poly modellezés és optimalizálás
  • Low poly modellek UV-zásának magas szintű ismerete
  • 3D Studio Max vagy MAYA magas szintű ismerete
  • Photoshop: Textúrák kézzel való festése, rajzolása és egyéb 2D elemek készítése
  • Animációs ismeretek
  • Real Time 3D eljárások alapos ismerete
  • Gyors, önálló és pontos munkavégzés
  • Együttműködés a projekt menedzserrel, beadási határidők betartása

Előnyt jelent:

  • mindened a videójáték 😊
  • Pixeles grafikák készítésében szerzett tapasztalat.
  • Unity3D ismerete
  • Játékfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés + igény esetén munkaeszköz
  • szakmai mentorálás
  • szakmai fókuszú, techie a csapat, ezért csak reális elvárásaink vannak
  • Fejlődési lehetőség játékok tervezésében és kivitelezésében
  • Mobil technológiák megismerése
  • Barátságos környezet
  • távmunkavégzési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, portfólióval, referencia munkákkal és fizetési igény megjelölésével a jobs@luminet.studio e-mail címen lehet.

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

Részletek

LumiNet Kft

A LumiNet Studio 15 éves szakmai tapasztalattal rendelkező játék, art, és design studio amelyet informatikai szakemberek alapítottak. Fő küldetésünk, ...