Gyártásvezető/Üzemvezető

Megbízható munkatársak

Tuzsér, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hungary

Teljes munkaidő

Gyártás, termelés

Feb 3

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Nem, hogy nem okoz gondot számodra, de még szereted is megtervezni, koordinálni és ellenőrizni a teljes gyártási folyamatot?

Milyen feladatok várnak rád Gyártásvezetőként?

·      A teljes gyártási és termelési folyamatok megtervezése, koordinálása és ellenőrzése

·     A termelékenység folyamatos nyomon követése, riportálása, javítása

·      A gyártásban dolgozó munkatársak vezetése

·      Rendelések feldolgozása, ahhoz kapcsolódó munkaerőigény megszervezése

·      A gyártáshoz szükséges alapanyagok biztosítása, kapcsolattartás a termelőkkel

·      Folyamatos megfelelés az élelmiszeripari minőségi elvárásoknak, előírásoknak (A biológusunk szakmai támogatásával)

·      A hatósági ellenőrzéseken való részvétel, az előírásoknak történő megfelelés

  Mit adunk mi?

·      Önállóságot és döntési jogkört. Nálunk a tulajdonos nem fogja fogni a kezedet hónapokig, idővel egyedül kell helytállnod

·      Stabil, erős hátteret, megbízható munkahelyet

·      Múlttal és jövővel rendelkező magyar tulajdonú fejlődő céget

·      Pénzt, paripát (fegyvert most nem)

·      Jó hangulatú csapatot

·      Igényes munkakörülmények (Nem rég épült üzem)

·      Csendes, nyugodt környék

·      Versenyképes juttatási csomag, pontosan érkező jövedelem

·      Bónusz rendszer

·      és még sok minden mást, amiben személyesen meg tudunk állapodni

Szerintünk ilyen vagy:

·      Legalább 5 év releváns, üzemvezetői/gyártásvezetői tapasztalattal rendelkezel

·      Jól bánsz az emberekkel, delegálással, és inkább felelősséget és alkotást látsz a vezetésben, mint hatalmat és parancsokat

·      Önálló, határozott és magabiztos vezetői személyiség vagy, aki nem fél felvállalni a felelősséget

·      A gyártásban dolgozók bármennyire is szeretnének, nem tudnak a fejedre nőni

·      Pontosságod és precizitásod nem engedi meg számodra, hogy a gyártási folyamatok ne az előírások szerint menjenek végig

·    A gyártásban kitűzött célokat a csapattal együtt szeretnéd megvalósítani

·      Az emberek vezetésén túl, nem ijedsz meg egy excel táblától sem és egyáltalán nem veszel el a számok és a sorok között

·      Fantasztikusan jól szervezed az idődet és a rád bízott munkatársak idejét is

·      Nem törik le a karod, ha alkalomadtán odébb kell húznod egy békát, vagy esetleg meg kell mutatnod, hogy mit várnál el a többiektől

·      Rendelkezel műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel, vagy azzal egyenértékű tapasztalattal

Munkavégzés helye:

  • Tuzsér (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

1.   Jelentkezésként küldd el bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzod

2.   mi 2 napon belül megkeresünk és egyeztetünk veled egy online interjút

3.   ha az online interjú után is kölcsönös az érdeklődés

4.   bejössz egy személyes interjúra a tulajdonossal

5.   ha kölcsönös a szimpátia alá is írjuk a szerződésedet és meg is kezdhetjük a közös munkát!

Nagyon várjuk már, hogy megismerjük egymást!