Logisztikai ügyintéző

Megbízható munkatársak

Budapest

Teljes munkaidő

Szállítás, raktározás, logisztika

Feb 3

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Egészségügyi és gyógyászati segédeszközöket forgalmazó cégünkhöz keressük lelkes Logisztikai ügyintéző (ha úgy tetszik "Készletkezelő") munkatársunkat!

Milyen feladatok várnak rád Logisztikai ügyintézőként?

·      A beérkező megrendelések kezelése és nyomon követése

·      A készletek szintjének ellenőrzése, kezelése

·      Ajánlatok kezelése, elkészítése, kiküldése

·      A számlázási feladatok elvégzése

·      Árubeérkezésnél személyes jelenlét a külső helyszíni raktárban (Budapest)

  Mit tudunk kínálni számodra?

·      Stabil, erős hátteret, megbízható munkahelyet

·      Igényes munkakörülményeket

·      Versenyképes juttatási csomagot, pontosan érkező bejelentett jövedelmet

·      Jó hangulatú csapatot és munkatársakat (és itt valóban fontos, hogy ezt a jó hangulatot szeretnénk is megtartani :) )

Az új munkatársunk:

·      Rendelkezik releváns Készletkezelői/Logisztikai ügyintézői szakmai tapasztalattal

·      Magabiztosan kommunikál angolul szóban és írásban

·      Önálló, pontos és precíz személyiség

·      Magabiztosan kezeli és használja az MS Office csomagot

·      Szeret és tud is együttműködni csapatának tagjaival

Előny, de nem feltétel:

·      B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

·      Budapest (11.kerület)

1.   Jelentkezésként küldd el bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzod

2.   mi 2 napon belül megkeresünk és egyeztetünk veled egy interjút

3.   ha az interjú után is kölcsönös az érdeklődés

4.   bejössz egy utolsó körös interjúra jövendőbeli vezetődhöz

5.   ha kölcsönös a szimpátia alá is írjuk a szerződésedet és meg is kezdhetjük a közös munkát!

Nagyon várjuk már az új mosolygós, kedves Készletkezelőnket/Logisztikai ügyintézőnket!