Webshop manager

Perfect Nails Kft

1119 Budapest, Fehérvári út 89 – 95.

Teljes munkaidő

Marketing, Média

Feb 7

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Legyél nálunk WEBSHOP MANAGER!

Nem is húznánk az idődet most különböző figyelemfelkeltéssel, hiszen precíz vagy (!), pontos vagy (!), rendszerben gondolkodsz (!), és most is a lényegi információk érdekelnek az állásról. Hogy mik lennének azok?

Például a főbb feladatok, amik várnak rád:

  • Webshop Üzemeltetési Manager munkájának segítése
  • Webshop teljes körű adminisztrációja
  • Webshop fejlesztésekben való részvétel
  • ERP rendszer adminisztrálása
  • Online promóciók kivitelezése
  • Értékesítési adatok monitorozása, riportok elkészítése
  • Együttműködés a társosztályokkal (Marketing, Sales, Logisztika)
  • Számítógépek karbantartása

Vagy akár a pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 éves tapasztalat online marketing/e-commerce területen
  • Online értékesítési trendek, eszközök naprakész ismerete
  • Tapasztalat online projektek vezetésében, megvalósításában
  • Megoldás-fókuszú, türelmes személyiség
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű MS Office használat
  • Magabiztos HTML ismereteket
  • Magas szintű SEO ismeretek
  • Magas szintű Google Ads és Google Analytics ismeretek
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • ERP rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Webshop integrációkban szerzett tapasztalat

Kik vagyunk mi?

A Perfect Nails Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és forgalmazó hálózata. Ügyfél- és munkavállaló központúak vagyunk, és azért dolgozunk, hogy élményként gondoljanak ránk ügyfeleink, amikor termékeinket használják. Ez pedig profi webshop nélkül nehezen fog menni!

És mi az, amit kínálni tudunk?

  • Stabil munkahelyet, hosszútávú munkalehetőséggel
  • Versenyképes jövedelmet
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Fix munkaidőt
  • Lehetőséget szakmai fejlődésre
  • Összetartó közösséget, lendületes, fiatalos csapattal

Munkavégzés helye:

  • 1119 Budapest, Fehérvári út 89-95.

Jelentkezésként küldd el bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzod még MA és akkor biztosan lehetőséged lesz nekünk bemutatkozni!