Key account manager - export fókusszal

Perfect Nails Kft

1119 Budapest, Fehérvári út 89 – 95.

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

Feb 11

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Keressük Export tapasztalatokkal rendelkező, önálló Key account manager munkatársunkat!

Kik vagyunk?

A Perfect Nails Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és forgalmazó hálózata. Ügyfél- és munkavállaló központúak vagyunk, és azért dolgozunk, hogy élményként gondoljanak ránk ügyfeleink, amikor termékeinket használják.

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • Export partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, árajánlatok és promóciók elkészítése, rendelések nyomon követése, újdonságok közvetítése, partnerek látogatása, panaszkezelések intézése
  • Export partnerek forgalmának folyamatos növelése
  • Új export partnerek felkutatása
  • Részvétel a világ legnagyobb nemzetközi kiállításain
  • Online angol nyelvű kampányok készíttetése új disztribútorok felkutatására
  • Export-marketing anyagok elkészíttetése
  • Napi irodai munka, adminisztráció és riportok elkészítése
  • Éves export cselekvési terv elkészítése, projektek meghatározása és teljesítése
  • Éves nemzetközi partnertalálkozó megrendezése és lebonyolítása

Mit várunk el tőled?

  • Minimum 1-5 év szakmai tapasztalatot ezen a téren
  • Megbízhatóságot, felelősségteljes munkavégzést
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képességet
  • Precíz, csapat orientált munkavégzést
  • Szóban, írásban tárgyalóképes angol nyelvtudást
  • Rugalmasságot és önállóságot
  • Szakmai elkötelezettséget az értékesítésben
  • Kreativitást, Terhelhetőséget, Dinamizmust, szépérzéket
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretet

Előnyt jelent:

  • Egy másik nyelv ismerete (német, spanyol, francia, orosz)
  • Kozmetika iparban szerzett egyéb tapasztalatok
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Actual vállalatirányítási és MiniCRM ügyfélkezelő rendszerek ismerete

Amit kínálni tudunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Stabil munkahelyet, hosszútávú munkalehetőséggel
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • 8 órás fix munkaidőt
  • Lehetőséget szakmai fejlődésre, termékismeret oktatást
  • Összetartó közösséget, lendületes, fiatalos csapattal

A jelentkezéshez küldd el nekünk friss, naprakész, bérigénnyel ellátott szakmai életrajzodat!

Nagyon várunk már!