Értékesítő - (Orvosi műszerek)

Megbízható munkatársak

Budapest

Teljes munkaidő

Értékesítés, kereskedelem

Mar 1

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Önálló, magabiztos értékesítőt keresünk Orvostechnikai műszerek értékesítésére!

Hozzá vagy szokva a nagy értékű eszközök és műszerek értékesítéséhez? Nem húzod össze magad, ha egy nagyobb hangú, magabiztos orvossal találkozol? Ha kidobnak az ablakon, akkor lehet, hogy megpróbálsz bekopogni és bemenni az ajtón is? ;)

Akkor téged keresünk!!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Magyarország teljes területén, az általunk forgalmazott orvosi műszerek értékesítése (elsősorban csúcsminőségű csont sűrűség mérők, ultrahangos műszerek, de széles a paletta)
  • A teljes értékesítési folyamat önálló tervezése, elvégzése, tehát fontos, hogy olyat keresünk, aki tényleg önálló és tudja vinni a hátán a folyamatot
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Kiírhatnánk a szokásos sallang feladatokat még és húzhatnánk az idődet az elolvasásával, de ha ismered a területet, akkor pont nem neked kell részleteznünk, hogy miről van szó

Mi az, amit kínálni tudunk?

  • Versenyképesnél magasabb bért (és ezt nem csak úgy kiírtuk)
  • Bónuszrendszert
  • Minőségi céges autót
  • Mac gépet (csak ezzel dolgozunk, így nem árt, ha ismered a rendszert)
  • Fejlődési lehetőséget, képzéseket
  • Stabil, pörgős, de megbízható munkahelyet, normális, támogató vezetővel
  • Rugalmas munkaidőt, rugalmas vezetővel

Persze a jó bérért vannak elvárásaink is:

  • Értékesítési tapasztalat az orvosi műszerek területén
  • Legalább 5 év tapasztalat értékesítési területen/ vagy App specialistaként
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Teljes önállóság, megbízhatóság, felelősségvállalás, kiváló kommunikáció, kitartás (tehát, amit Te is elvárnál munkatársaidtól)
  • Természetesen profi, ápolt megjelenés (sajnos tényleg ki kell írnunk)
  • B kategóriás jogosítvány

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • Elküldöd bérigénnyel ellátott, fényképes önéletrajzod nekünk az allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címre, vagy itt jelentkezel az oldalon.
  • Mi napokon belül tartunk veled egy online interjút, ahol ha minden szuper lesz, akkor legközelebb már jövendőbeli vezetőddel találkozhatsz személyesen!
  • Ha ott is minden rendben van, akkor már csak meg kell állapodnunk és kezdhetsz is!