Munkaügyi ügyintéző

Közép- Pesti Tankerületi Központ

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Mar 3

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Munkatársat keresünk

pozícióba.

A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat Székhelyintézményéhez.

Főbb feladatok, munkák:

·        munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés

·        munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása

·        bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása

·        a munkaviszonnyal kapcsolatos munkaügyi- és TB ügyintézési feladatok

·        személyügyi nyilvántartások vezetése

·        bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése

·        kapcsolattartás a foglalkozás egészségügyi szakemberrel az új és az időszakos üzemorvosi vizsgálatokkal kapcsolatban

·        egyéb irodai adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

·        munkaviszonyra vonatkozó jogszabályok ismerete

·        társadalombiztosítási jogszabályok ismerete

·        felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·        szakirányú végzettség

·        precíz, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

·        3-5 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

·        hosszútávra szóló, stabil munkalehetőség

·        felelősségteljes, önálló munkavégzés, sokrétű feladat

·        megbízható jövedelem

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Jelentkezés: gajdoczky.zoltan.kp@fpsz.net email címre.

·        a pályázó fényképes szakmai önéletrajza

·        motivációs levél

·        az álláshely betöltéséhez szükséges iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok, okiratok másolata

·        a pályázó aláírt nyilatkozata arról, hogy hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez, sokszorosításához és továbbításához, valamint sikeres pályázat esetén adatainak nyilvántartásához

·        90 napnál nem régebbi SPECIÁLIS hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata (vagy az igénylés igazolása) a büntetlen előélet valamint annak igazolására, hogy a pályázó nem áll a tevékenység gyakorlását kizáró olyan büntetőeljárás vagy foglalkoztatástól való eltiltás hatálya alatt, amely a közalkalmazotti jogviszony létesítését nem teszi lehetővé. Alkalmazás esetén kérjük az eredeti hatósági bizonyítványt leadni. (A kérelemhez segítség: SPECIÁLIS erkölcsi bizonyítvány, igazolás oka: KÖZALK 18)