Szakszolgálati titkár

Közép- Pesti Tankerületi Központ

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Adminisztrációs, irodai

Mar 3

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Munkatársat keresünk

pozícióba.

A Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat (diagnosztikai központjába) keresünk általános adminisztratív feladatok ellátására szakszolgálati titkár munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

·        általános adminisztratív feladatok elvégzése

·        ügyintézési feladatok ellátása;

·        meghatározott kapcsolattartási feladatok végzése;

·        számítógépes adatbeviteli feladatok végzése;

·        írásbeli dokumentumok, iratok szerkesztése, sokszorosítása, továbbítása

·        iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása;

·        határidők nyomonkövetése, betartása;

·        korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése;

·        kliensmegkeresések továbbítása;

·        nyilvántartások vezetése,

·        napi postai ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

·        középiskola/gimnázium, érettségi,

·        gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),

·        megbízhatóság, pontosság,

·        kitűnő kommunikációs készség, segítő-támogató attitűd,

·        rendszerszemlélet,

·        önálló munkavégzés,

·        rugalmasság,

·        hatékony problémamegoldó képesség,

·        adminisztratív területen szerzett tapasztalat,

·        magyar állampolgárság, cselekvőképesség és egészségügyi alkalmasság

·        büntetlen előélet és annak igazolása, hogy a pályázó nem áll olyan foglalkoztatástól eltiltás hatálya alatt, amely a közalkalmazotti jogviszony létesítését nem teszi lehetővé

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései , valamint a(z) A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a pedagógusok előmeneteli rendszeréről és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról szóló 326/2013. (VIII.30.) Kormányrendelet az irányadók.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Jelentkezés: gajdoczky.zoltan.kp@fpsz.net email címre.

·        a pályázó fényképes szakmai önéletrajza

·        motivációs levél

·        az álláshely betöltéséhez szükséges iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok, okiratok másolata

·        a pályázó aláírt nyilatkozata arról, hogy hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez, sokszorosításához és továbbításához, valamint sikeres pályázat esetén adatainak nyilvántartásához

·        90 napnál nem régebbi SPECIÁLIS hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata (vagy az igénylés igazolása) a büntetlen előélet valamint annak igazolására, hogy a pályázó nem áll a tevékenység gyakorlását kizáró olyan büntetőeljárás vagy foglalkoztatástól való eltiltás hatálya alatt, amely a közalkalmazotti jogviszony létesítését nem teszi lehetővé. Alkalmazás esetén kérjük az eredeti hatósági bizonyítványt leadni. (A kérelemhez segítség: SPECIÁLIS erkölcsi bizonyítvány, igazolás oka: KÖZALK 18)