Key account manager - export fókusszal

Perfect Nails Kft

1119 Budapest, Fehérvári út 89 – 95.

Teljes munkaidő

Értékesítés, kereskedelem

Mar 17

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Keressük Export tapasztalatokkal rendelkező, önálló Key account manager munkatársunkat!

Szeretnél első emberré válni egy országban? Jó sales szakember vagy? Jól beszélsz angolul, ismered a világot, szeretsz utazni, van export értékesítési tapasztalatod, vagy csak szimplán jó sales-es vagy? Akkor van egy remek állásunk neked, egy bikaerős cégnél, az ország és a régió legjobb termékeivel, egy ütős karrier csomaggal.

Kik vagyunk?

  • A Perfect Nails Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és forgalmazó hálózata. Ügyfél- és munkavállaló központúak vagyunk, és azért dolgozunk, hogy élményként gondoljanak ránk ügyfeleink, amikor termékeinket használják.

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • Export partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, árajánlatok és promóciók elkészítése, rendelések nyomon követése, újdonságok közvetítése, partnerek látogatása, panaszkezelések intézése
  • Export partnerek forgalmának folyamatos növelése
  • Új export partnerek felkutatása
  • Részvétel a világ legnagyobb nemzetközi kiállításain
  • Online angol nyelvű kampányok készíttetése új disztribútorok felkutatására
  • Export-marketing anyagok elkészíttetése
  • Napi irodai munka, adminisztráció és riportok elkészítése
  • Éves export cselekvési terv elkészítése, projektek meghatározása és teljesítése
  • Éves nemzetközi partnertalálkozó megrendezése és lebonyolítása
  • Szabad kezet kapsz, hogy hova, mit és hogyan csinálsz. adunk hozzá pénzt paripát fegyvert. Cserébe te új külföldi régiókat, országokat, partnereket, viszonteladókat hozol nekünk.

Mit várunk el tőled?

  • Minimum 1-5 év szakmai tapasztalatot ezen a téren
  • Megbízhatóságot, felelősségteljes munkavégzést
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képességet
  • Precíz, csapat orientált munkavégzést
  • Szóban, írásban tárgyalóképes angol nyelvtudást
  • Rugalmasságot és önállóságot
  • Szakmai elkötelezettséget az értékesítésben
  • Kreativitást, Terhelhetőséget, Dinamizmust, szépérzéket
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretet

Előnyt jelent:

  • Egy másik nyelv ismerete (német, spanyol, francia, orosz)
  • Kozmetika iparban szerzett egyéb tapasztalatok
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Actual vállalatirányítási és MiniCRM ügyfélkezelő rendszerek ismerete

Amit kínálni tudunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Stabil munkahelyet, hosszútávú munkalehetőséggel
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • 8 órás fix munkaidőt
  • Lehetőséget szakmai fejlődésre, termékismeret oktatást
  • Összetartó közösséget, lendületes, fiatalos csapattal

A jelentkezéshez küldd el nekünk friss, naprakész, bérigénnyel ellátott szakmai életrajzodat!

Nagyon várunk már!