Műszaki projekt menedzser

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Építőipar, ingatlan

Mar 18

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Magyar ház épület tervező cég profi csapatának élére keresünk Műszaki Projekt menedzser munkatársat!

Főként családi házak tervezésével foglalkozunk!

Milyen feladatokról lenne szó?

  • Elsősorban a legfontosabb lesz, hogy tervezőmérnökeink és az ügyfeleink között hidat képezz, azaz az ügyfél elképzeléseit érthető módon ültesd be mérnök munkatársainkat fejébe, de emellett képviseld mérnökeink szakértelmét az ügyfelek felé érthető formában. Könnyűnek tűnik? Akkor rád van szükségünk!
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • A projektek és a folyamatok menedzselése, a határidők betartásával
  • Számlázási folyamatok elvégzése

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Egy épület, ház, családi ház tervezési folyamatainak és a felmerülő problémáinak ismerete
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan mérnöki, vagy műszaki menedzseri diploma)
  • Projekt menedzseri tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálni tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas, hosszútávú, stabil munkahely és háttér
  • Heti egyszer tartunk projekt meetinget, aznap bent vagyunk az irodában. A hét többi napján home officeban dolgozunk, de ha bentről jobban teljesítesz, természetesen be tudsz járni bármikor dolgozni az irodába
  • Hétfőtől péntekig tartó napi nyolc órás munkavégzést!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed és abszolút azt érzed, hogy ez a Te pozíciód lehet, jelentkezz és küldj nekünk egy naprakész szakmai önéletrajzot!