Digitális értékesítési és üzletfejlesztési vezető

Perfect Nails Kft

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Értékesítés, kereskedelem

Mar 18

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Most wanted!

A Perfect Nails Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és forgalmazó hálózata keresi kiemelt

Digitális értékesítési és üzletfejlesztési vezetőjét!

Siker, pénz, csillogás, ez a vágyad?

Nálunk megkaphatod.

Szeretnél egy elképesztően dinamikusan fejlődő 100 % magyar tulajdonú sikertörténet digitális vezetőjévé válni? Van kedved, tudásod, tapasztalatod egy céget kívülről- belülről teljesen digitalizálni? Digitális bennszülött vagy, és mellette vezető is, aki kiváló operatív irányító és egyben lelkes rajongója az emberközpontú cégkultúrának?

Akkor van egy remek vezetői állásunk neked.

Mivel fogsz foglalkozni munka közben?

  • folytatod a megkezdett digitalizációs értékesítési és marketing folyamatokat
  • kitalálod és bevezeted a szükséges háttérfolyamatok digitális támogatását
  •  irányítod az embereke napi fejlesztési munkáját
  • riportálsz a menedzsment felé a heti havi tervekről és azok eléréséről
  • segítesz megfelelő KPI-ok felállításában és azok mérésében a különböző területeken
  •  irányítod és összefogod a cég operatív feladatait és azok vezetőit
  •  részt veszel a stratégiai tervezésben és kivitelezésben

Szerintünk ilyen vagy:

  • legalább 5-10 év releváns, marketing és / vagy kereskedelmi vezetői tapasztalattal rendelkezel
  • ha eredményekről van szó csak számokat látsz, ha vezetésről akkor támogatásra vágyó csapatokat és embereket
  •  senki sem érti, hogy mikor alszol, pedig szoktál
  •  fantasztikusan jól szervezed az időd
  • nem tudsz üzleti célok nélkül létezni
  • csapatban érzed jól magad
  •  profi marketingesnek tartod magad
  • a marketingnél csak az operatív vezetéshez értesz jobban
  • a kereskedelem a véredben van
  • profi digitális marketing és értékesítési szakember vagy  (nem IT-s)
  • jól bánsz az emberekkel, delegálással, és inkább felelősséget és alkotást látsz a vezetésben, mint hatalmat és parancsokat
  •  azt gondolod, hogy az online világ elhozta a marketing aranykorát, de mellette nem értékelted le a jó öreg személyes és offline értékesítés erejét sem
  • Üzleti igények és stratégia alapján simán költség tervezel
  • Marketing kampányok tervezését és nyomon követését felügyeled
  •  az értékesítést támogató kreatív koncepciókat dolgozol ki
  • ragaszkodsz hozzá, hogy a magyar és külföldi online és offline marketing trendeket folyamatosan nyomon követhesd és beilleszthesd a vállalati marketing eszköztárába
  •  Irányítani és ellenőrizni tudod egy vállalat kereskedelmi területének napi operatív munkáját a meghatározott stratégiai irányelvek és éves tervek teljesítése érdekében
  •  és vezetsz mindenkit, aki alád tartozik

   Mikor ne jelentkezz?

Ha:

  • Kulcsra zárható irodára vágysz hatalmas tölgyfaasztallal
  • Az embereket szükséges rossznak tartod az üzleti folyamatokban
  • Csak akkor szólalsz meg ha muszáj
  • Kifejezetten mulattat, ha megsérthetsz, vagy tiszteletlen lehetsz a társaiddal (mert szimplán szeretünk jó hangulatban dolgozni és ez elrontaná ezt)
  • Most akarod kipróbálni, hogy milyen lennél vezetőként
  • Folyton kicsúsznak a kezeid közül a dolgok

 Mit adunk mi?

  • stabil, erős hátteret
  • múlttal és jövővel rendelkező magyar tulajdonú fejlődő céget
  •  pénzt paripát
  • Jó csapat
  • egy nagyon kellemes fizetést
  •  és még sok minden mást, amit majd személyesen kitárgyalunk:-)

és még:

  • Igényes munkakörülmények (modern üzlet)
  • Frekventált környék
  •  Versenyképes juttatási csomag, pontosan érkező jövedelem
  • Negyed éves bónusz rendszer
  • Utazási támogatás
  •  Cafateria támogatás
  • 30% dolgozói kedvezmény cégünk márkáihoz

Gyere várunk szeretettel! Igérjük gyorsan döntünk, nem húzzuk az időt. Ha te kellesz, rögtön szólni fogunk 😊)