Betanított munkás

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Gyártás, termelés

Mar 23

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Betanított munkást keresünk harmadik kerületi bútorlapszabászattal foglalkozó partnerünkhöz!

Mi lenne a feladatod?

  • Elsősorban a bútorlapszabász gép kezelése (könnyen megtanulható)
  • A gép kiszolgálása alapanyaggal
  • A kész alapanyag leszedése a gépről
  • Könnyű fizikai munkavégzés, 10 kilónál nem nagyon van sokkal nehezebb alapanyagunk
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig dolgozunk, 08:00 órától 17:00 óráig, melyben benne van az egy órás szünet idő is!

Bérezés:

  • A próbaidő alatt nettó 210.000 Forint, de amint betanulsz és el tudsz kezdeni támogatás nélkül, önállóan dolgozni, akkor a fizetésed felugrik 250.000-270.000 Forint környékére (ez attól függ, hogy mennyire tudsz majd gyorsan és önállóan dolgozni)

Túlóra:

  • Túlóra kötelezően nincs, DE ha szeretnél túlórázni, minden nap munka után van lehetőséged plusz pénzt keresni bútorok összeszerelésével!

Elvárások:

  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kézügyesség
  • Józan életmód
  • A munka könnyen betanulható
  • Általános iskolai végzettség

Jelentkezést követően részt veszel majd egy gyors fizetett próbanapon, és ha minden rendben megy, akkor már kezdhetsz is!