PR és Marketing munkatárs

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Marketing, Média

Mar 24

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Fogászati eszközöket, segédeszközöket és anyagokat forgalmazó partnercégünkhöz keressük önálló és talpraesett Marketing munkatársunkat!

Milyen feladatokban kellene helyt állnod?

  • Te leszel a nálunk a PR felelős
  • Te fogod kezelni hirdetéseinket
  • Te viszed majd az online marketinget, természetesen az ötleteid közösen beszéljük meg
  • Fogászati kiállításokon kell majd képviselned a céget és a termékeinket (az ezzel kapcsolatos szervezési feladatok is hozzád tartoznak majd)
  • Meglévő ügyfeleinkkel kell a kapcsolatot tartanod és ápolnod az ügyfélkapcsolatokat
  • Szuper lenne, ha sikerülne majd új ügyfeleket is szerezned
  • A készletek kezeléséből is ki kell venned majd a részed

Mi az, amit elvárunk leendő munkatársunktól?

  • PR és Marketing tapasztalatot (főként online marketing tapasztalatot)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást, hiszen nálunk a cégen belül angolul folyik a kommunikáció (A vezetőd magyarul sem beszél folyékonyan ;) )
  • Igényes megjelenést, hiszen sok esetben Te képviseled a céget majd
  • Jó kommunikációs készséget, önállóságot
  • Tapasztalatot az ügyfélkapcsolatok ápolásában és óriási előny lenne, ha még az értékesítéstől sem riadsz meg

Mi az, amit mi tudunk kínálni neked?

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőséget
  • Kiemelkedő, versenyképes bérezést
  • Normális vezetőséget és munkatársakat
  • Szép, igényes belvárosi irodai környezetet

Jelentkezést követően:

  • Részt veszel egy online interjún, ha minden rendben megy
  • Részt veszel a vezetőddel egy személyes interjún
  • Ha kölcsönös az érdeklődés továbbra is, akkor pedig már csak meg kell állapodnunk és meg is van a szuper, hosszútávú állásod!