Labormérnök

Megbízható munkatársak

Bábolna, Komárom-Esztergom, Hungary

Teljes munkaidő

Gyártás, termelés

Mar 24

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata,

az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet bábolnai gyógyszergyárába,

labormérnök pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!

Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Ha nem vagy átutazó, job-hopper, akkor csapatunkban a helyed! Velünk hosszútávon tervezhetsz és szakmailag kiteljesedhetsz

Főbb feladatok, munkák:

  • laboránsok munkájának folyamatos ellenőrzése és szakmai segítése
  • a laboratórium munkák kapcsán keletkező adatok dokumentálása, jelentések készítése
  • a minőségellenőrző és stabilitásvizsgálati laboratóriumi munkavégzés koordinálása, felügyelete, a feladatok átlátása, priorizálása
  • az üzemvezetővel és a minőségbiztosítási vezetővel való szoros kooperatív együttműködés
  • a laboratóriumi munka során alkalmazandó fogyóeszközök, vegyszerek, standardok készletének folyamatos figyelése, szükség esetén beszerzése
  • a laboratóriumban előforduló mérnöki munkák elvégzése
  • analitikai módszerek- fejlesztések validálással és napi rutin szintjére való bevezetéssel
  • Gyógyszerkönyvi alapokon és a GMP/GLP/VICH- elvek betartásával és azok szerinti dokumentálással (ritkán, évi 1-2 alkalommal)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • végzettség: vegyészmérnök/ biomérnök/ vegyész/ gyógyszerész
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat, analitikában való jártasság ( műszeres és klasszikus)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználószintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • lelkiismeretesség és nagyfokú precizitás; jó probléma megoldó képesség
  • rugalmasság, terhelhetőség, lelkesedés
  • gépjárművezetői engedély, saját gépjármű

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kutatás-fejlesztéssel egybekötött stabilitásvizsgálat terén szerzett tapasztalat
  • analitikai labortapasztalat
  • HPLC rutinszerű használata
  • GMP területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes állás, határozatlan idejű munkaviszony, jogtisztán bejelentett juttatások;
  • önálló, kreatív munkakör,
  • stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezet.

További juttatások:

  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói kedvezményes bankszámla csomag
  • Modern munkakörnyezet
  • Online közösség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap​​​​​​
  • Lojalitási elismerés
  • Dolgozói ajánlási program

Jelentkezz most, hogy már tudjuk is szervezni veled az első interjút! :-)