Junior ERP tanácsadó

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

IT, fejlesztés, programozás

Mar 29

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Üzleti és ügyviteli folyamatok elemzésével, gyári kész alkalmazások testre szabásával, egyedi alkalmazások fejlesztésével, valamint meglévő alkalmazások integrációjával foglalkozó partnerünkhöz keressük lelkes és dinamikus Junior ERP tanácsadónkat!

Milyen szuper feladatok várnak rád?

  • Projekt és projekt jellegű feladatokhoz kapcsolódó üzleti igények összegyűjtése
  • Fejlesztések tesztelése és az üzleti tesztelések támogatása
  • A projektvezetők támogatása
  • Felhasználói dokumentumok elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Az ideális új kollégánk számunkra:

  • Üzleti szemlélettel rendelkezik és rendszerint jól átlátja a feladatokat, folyamatokat
  • Erős az önálló munkavégzésben, de csapatban is jól érzi magát
  • Ügyfélorientált
  • Analitikus szemléletmóddal rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik

Óriási előnyt jelent, ha rendelkezik:

  • Informatikai/adatbázis kezelési ismeretekkel
  • Gazdasági, pénzügyi, vagy számviteli ismeretekkel
  • Tapasztalattal bármilyen rendszer bevezetésében
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Angol nyelvtudással

Mi az, amit ajánlani tudunk?

  • Normális vezetőséget és jó hangulatot mindenképpen
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatokat
  • Korszerű irodai környezetet
  • Home office lehetőséget
  • Kávét és teát az irodánkban

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, szívesen részt vennél nálunk egy személyes beszélgetésen, akkor jelentkezz, hogy megismerhessük egymást, mert mi már nagyon várunk téged!