Laboratóriumi asszisztens

Alpha-vet Kft

Bábolna

Teljes munkaidő

Egészségügy, gyógyszeripar

Mar 30

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Asszisztens laboratóriumba

  • Magyarország egyik legnagyobb állatgyógyszer és állateledel forgalmazó vállalata, a 100%-ban magyar tulajdonú Alpha-Vet Kft. lelkes bábolnai gyógyszergyártó csapatába várja új kollégáját a laboratóriumi részlegére.
  • A gyógyszergyártás a vállalat leginnovatívabb tevékenysége, ahol folyamatos a fejlesztés, kutatás!
  • Az Alpha-Vet küldetése: "Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"
  • Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Főbb feladatok, munkák:

A pontos, precíz mérésekkel munkavégzés során új termékek előállításához járulhatsz hozzá, amik a beteg állatok, kiskedvencek gyógyulását segítik elő.

  • a laborban dolgozó vegyészek napi munkájának támogatása,
  • minta előkészítések és mérések elvégzése, majd a mérések dokumentálása
  • a laborban használt készülékek napi beállítása, a beállítások ellenőrzése,
  • a tárolók napi ellenőrzése és ennek dokumentálása
  • nyilvántartások vezetése (vegyszerekről, készülékekről),
  • a laboratóriumi munka kapcsán keletkező veszélyes-hulladékok kezelése (napi gyűjtés, elszállításra való összekészítése)
  • a napi használat után a labor-eszközök kézi és/vagy gépi mosogatása
  • munkaterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ebben a munkakörben a legfontosabbak:

- a precizitás

- a pontosság

- a mérési, készülék beállítási elvárások megtanulása és pontos alkalmazása

- a dokumentumok precíz kitöltése, vezetése, rendszerezése

A munka során

- a számítógépen is dolgozunk

- angol kifejezéseket is használunk

- önállóan is végzünk folyamatokat, de csapatszellemben dolgozunk!

A gyárunk Bábolnán csak autóval közelíthető meg, így a bejáráshoz szükséges saját gépjármű és jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vegyész technikusi végzettség előny, de nem feltétel
  • gyógyszeripari labori tapasztalat

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem, munkába járás támogatása

• Hosszú távú munkahely és vállalati háttér, COVID járvány esetén is stabil állás

• Biztos munkahely, erős munkáltatói háttér

• Kb 1 hónapon belül betölthető a pozíció

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

- Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

- Dolgozói bankszámla vezetés

- Modern konyhák

- Munkatársaink véleménye fontos számunkra

- Dolgozói tájékoztatás

- Rendszeres csapatépítési lehetőségek

- Nyaralási lehetőség

- Egészségmegőrzés

- Alapítványi segítség

- Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Laboráns

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát!

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

"Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"