Eladó-pénztáros Alpha Zoo üzletbe

Alpha-vet Kft

Debrecen, Sopron, Győr, Budapest, Zalaegerszeg, Szolnok, Dunakeszi, Törökbálint, Érd, Nagykovácsi, Üröm, Kecskemét, Níregyháza, Balatonalmádi Távmunka

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

Mar 30

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Eladó-pénztáros

 kollégákat keresünk az Alpha Zoo értékesítői csapatába!

Neked is van kiskedvenced? Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol ez előnyt jelent?

A 100%-ban magyar tulajdonú ALPHA ZOO Kft. az ország egyik legnagyobb állateledelt és -felszerelést értékesítő áruházlánca keresi szaktanácsadó, értékesítő kollégáit, folyamatosan bővülő csapatába!

Az Alpha-Holding részeként szívvel, lélekkel végezzük a munkánkat. Erős háttérrel, szak-tanácsadással állunk vásárlóink rendelkezésére, kisállataik jól-létéért.

Főbb feladatok, munkák:

Miért érdemes csatlakozni a csapatunkhoz?

•   Mert az alapfizetésen túl teljesítmény alapú bérezésben részesülsz.

•   Mert folyamatosan bővülő egyéni jutalmakat, vásárlási kedvezményt, bankszámlanyitási lehetőséget biztosítunk a dolgozóink számára.

•   Mert ingyenes oktatásokat, fejlődési lehetőséget nyújtunk.

•   Mert többfajta karrierlehetőség áll elötted.

•   Mert támogatjuk munkába járásod, munkaruhát adunk dolgozóinknak.

•   Mert változatos és felelősségteljes feladatok várnak rád.

•   Mert együtt örülünk a sikereknek, és tanulunk kudarcainkból.

•   Mert nincs klasszikus hierarchia, egy csapat vagyunk.

•   Mert családi cégként, mi a teljes családodról is gondoskodunk, pl. önfeledt pihenéseteket vállalati nyaralóinkban tölthetitek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mit várunk Tőled?

•   Járulj hozzá a kitűzött célok eléréséhez.

•   Fogadd a vásárlókat, mérd fel az igényeiket és segíts nekik, hogy megtalálják kiskedvencük számára a legmegfelelőbb termékeket. Törekedj a maximális vevőelégedettségre.

•   Feladataidhoz tartozik majd az áru pontos átvétele, kihelyezése, szavatossági idők nyilvántartása, az áruházi rend és tisztaság fenntartása, hisz bizonyára Te sem szeretsz rendetlen, piszkos helyen dolgozni.

•   Elvárjuk a becsületes, felelősségteljes, eredményre törekvő munkát.

•   Jó kommunikációs képességgel rendelkezz.

•   Jellemezzen a pontos, precíz munkavégzés, agilitás, terhelhetőség, megbízhatóság, önállóság, döntésképesség.

•   Keresd a feladatokat, légy rugalmas a munkaidő beosztásban.

•   Rendelkezz alapfokú számítógépes ismeretekkel.

•   Számítunk az ötleteidre, nálunk kiélheted kreativitásod.

•   Nem szeretjük a „job jumper”-eket! Igazi elkötelezett csapattagot keresünk hosszútávra, nem átutazót.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent, ha:

•   hivatásként tekintesz az értékesítői pályára és szeretnél folyamatosan tanulni, fejlődni,

•   ha szenvedélyesen szereted az állatokat, jól-létük iránt maximálisan elkötelezett vagy,

•   nem okoz gondot beszélgetni a gazdikkal,

•   van középfokú végzettséged és kereskedelmi tapasztalatod.

Amit kínálunk:

Hosszútávra tervezhetsz Velünk!

Operatív tudnivalók:

•   Kezdési időpont: akár azonnali

•   Munkavégzés jellege: teljes munkaidős kollégát keresünk

•   Munkavégzés helye: Országos bolthálózattal rendelkezünk, jelenleg az alábbi üzleteinkben van nyitott pozíciónk:

4031 Debrecen, Kishatár u.7. Auchan üzletsor

9400 Sopron, Kodály Zoltán tér 18.

9012 Győr, Királyszéki út, Tesco áruházban lévő üzletünk

9021 Győr, Szent István út 19.

1037 Budapest, Bécsi út 262. Tesco,

8900 Zalaegerszeg, Sport u. 1.

5000 Szolnok, Ady Endre út 15.

2120 Dunakeszi, Fő út 190. (Tesco)

2045 Törökbálint, Torbágy u. 1. (Auchan)

2030 Érd, Diósdi út 42.Budakeszi

2094 Nagykovácsi Lenvirág park 1., LINUM PARK

1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14., Lurdy Ház-ban található üzletünk

1138 Budapest, Gács u. 3. (Váci úti Tesco)

2096 Üröm Dózsa György út 63 3152/1

Kecskemét újonnan nyíló üzletünkbe

Nyíregyháza újonnan nyíló üzletünkbe

Balatonalmádi újonnan nyíló üzletünkbe

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Várjuk a fényképes önéletrajzokat annak a munkavégzési helynek a megjelölésével, amelyik nyitott pozíciónkra jelentkezik! Kérjük, ezt minden esetben tüntesse fel, enélkül a jelentkezéseket nem tudjuk elfogadni!

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

"Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"