Digitális nyomdász (LFP Digitális gépmester)

Megbízható munkatársak

Dunaharaszti, Pest, Hungary

Teljes munkaidő

Gyártás, termelés

Mar 31

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Reklámhelyi eszközök gyártásával foglalkozó csapatunkba Digitális nyomdászt keresünk Dunaharasztira!

Új, nyomdász munkatársunk fő feladatai:

  • A digitális nyomdagép kezelése, működtetése
  • Különböző anyagokra történő nyomtatások elvégzése
  • A reklámhelyi eszközök nyomtatási részfeladatainak elvégzése

Az ideális jelentkező rendelkezik:

  • Digitális nyomdai tapasztalattal
  • Különböző anyagokra történő nyomtatási tapasztalattal
  • Óriási előny lenne, ha még pluszban különböző technológiákat is ismerne, vagy lenne benne tapasztalata
  • Jó hangulatú, pozitív személyiséggel (Tök jó kis csapatunk van, ezt pedig szeretnénk megtartani)

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 07:00-15:00 óráig, és délután már tudsz a magánéleteddel foglalkozni!

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

Jelentkezz és légy Te is egy összetartó, pozitív csapat tagja!