Gyártási-karbantartó

Megbízható munkatársak

Bábolna, Komárom-Esztergom, Hungary

Teljes munkaidő

Szakmunka

Apr 11

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer és állateledel forgalmazó nagyvállalata. Gyógyszergyártó csapatunkba keressük új karbantartó kollégánkat a bábolnai állatgyógyszergyártó üzemünkbe!

Szükség esetén az albérletet, lakhatást is támogatjuk, akár költözéssel is megoldható a munkakör betöltése!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyógyszergyártásban való aktív részvétel
  • Gyártó berendezések javítása és karbantartása
  • Az ellátó rendszerek rendszeres karbantartásának megszervezése és ellenőrzése
  • Az elvégzett munkák dokumentálása
  • A meghibásodások gyors, szakszerű elhárítása
  • A szükséges tartalék alkatrészek megrendelése, készletezése
  • A külsős karbantartási feladatok megrendelése, felügyelete
  • A karbantartási és vizsgálati tervek kidolgozásában és gondozásában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki vagy gépészeti végzettség
  • Gépkarbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • tiszta, modern, káros szennyezettségtől mentes munkakörnyezet, modern technológia,
  • jó társasság, nyugodt légkör,
  • bejelentett, stabil, hosszú távú munkahely,
  • pontos fizetés,
  • egy műszakos munkavégzés
  • bejárás támogatása, útiköltség térítés,
  • költözés esetén albérlet, lakhatási támogatás

Egyéb juttatásink:

  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap

Jelentkezz még ma és legyél egy szuper csapat tagja!