Recepciós

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Vendéglátás, turizmus

Apr 11

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

A Budai Vár árnyékában, igényes apartmanházunkba recepcióst keresünk!

Kedvesen bánsz az emberekkel, mégis határozott vagy? Szeretsz recepción dolgozni egy jó csapat tagjaként? Akkor azt hiszem rád van szükségünk!

Milyen feladatokban van rád szükségünk?

  • Vendégek érkeztetése, fogadása, a kulcsok átadása, átvétele (persze mindezt kedvesen, hogy mindenki imádjon téged)
  • Készpénz forgalom kezelése, "pénztár" kezelése
  • A foglalási szoftver kezelése
  • Felmerülő vendég kérdések megválaszolása, házirend tisztázása, útbaigazítás
  • A vendégek itt tartózkodása alatti segítségnyújtás, kapcsolattartás és koordináció a különböző részlegek között
  • Vendég visszajelzések kezelése, megválaszolása
  • Vezetőség részére riporting
  • Transzfer, fürdőbelépők értékesítésének lehetősége, mellyel plusz jutalék érhető el

Milyen elvárásaink vannak?

  • Középfokú angol nyelvtudás (Nem tárgyalnod kell majd, csak a vendégekkel kell megoldanod a kommunikációt, foglalásokat, útba kell majd igazítanod őket stb.)
  • Recepciós tapasztalat előny (Ha nincs az sem gond, betanítunk!)
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Mosolyogj sokat, mert jókedvű recepcióst keresünk!
  • Alapvető számítógépes ismeretek

Amit mi tudunk kínálni:

  • Havonta 15 munkanapot
  • 2 műszakban dolgozunk
  • Hétköznap naponta 10 órás munkanapot
  • Hétvégén naponta 12 órás munkanapot
  • Igényes környezetet
  • Jó csapatot és vezetőséget
  • Megfelelő munkaeszközöket
  • Központi elhelyezkedésű munkahelyet, mely könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is

Amennyiben szimpatikus számodra a hirdetés, jelentkezz/küldj egy életrajzot és mi felvesszük veled a kapcsolatot, mert már nagyon várunk téged kis csapatunkba!