Takarító

Közép- Pesti Tankerületi Központ

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

Apr 12

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

KÖZÉP-PESTI TANKERÜLETI KÖZPONT

Munkatársat keresünk

Takarító

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

A Közép-Pesti Tankerületi Központ fenntartásában lévő XIV. kerületi közoktatási intézményébe pályázatot hirdetünk TAKARÍTÓ munkakör betöltésére.

Feladatok:

-tantermek napi takarítása

-folyosón a padozat és csempe tisztán tartása

-vizes blokkok: WC-k, mosdók, piszoárok takarítása, fertőtlenítése

-lépcsőház takarítása

-a takarított tantermekhez tartozó szeméttároló edények rendszeres ürítése

-iskolai szünetekben a takarított terület nagytakarítása

-betegség esetén takarító kolléga helyettesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- magyar állampolgárság

- minimum 8 általános iskolai végzettség

- cselekvőképesség

- megbízhatóság, precizitás

- jó terhelhetőség

- önálló munkavégzés

- erkölcsi bizonyítvány

Munkaidő, foglalkoztatás jellege:

·        Teljes munkaidő

 Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló vagy megegyező munkakörben szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

·        Fizikai, Segéd, Betanított munka

·        Takarítás, Tisztítás

Jelentkezés: allashirdetesek@kptk.hu e-mail címre.

Magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajz.

Végzettséget igazoló dokumentumok másolata.