Laboratóriumi asszisztens

Megbízható munkatársak

Bábolna, Komárom-Esztergom, Hungary

Teljes munkaidő

Egészségügy, gyógyszeripar

Apr 12

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Egy 100%-ban magyar tulajdonú cég lelkes bábolnai gyógyszergyártó csapatába várja új kollégáját a laboratóriumi részlegére.

Gyere hozzánk és légy jókedvű kis csapatunk új és lelkes tagja!

Főbb feladatok, munkák:

  • A pontos, precíz mérésekkel munkavégzés során új termékek előállításához járulhatsz hozzá
  • a laborban dolgozó vegyészek napi munkájának támogatása,
  • minta előkészítések és mérések elvégzése, majd a mérések dokumentálása
  • a laborban használt készülékek napi beállítása, a beállítások ellenőrzése,
  • a tárolók napi ellenőrzése és ennek dokumentálása
  • nyilvántartások vezetése (vegyszerekről, készülékekről),
  • a laboratóriumi munka kapcsán keletkező veszélyes-hulladékok kezelése (napi gyűjtés, elszállításra való összekészítése)
  • a napi használat után a labor-eszközök kézi és/vagy gépi mosogatása
  • munkaterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ebben a munkakörben a legfontosabbak:

  • a precizitás
  • a pontosság
  • a mérési, készülék beállítási elvárások megtanulása és pontos alkalmazása
  • a dokumentumok precíz kitöltése, vezetése, rendszerezése

A munka során

  • a számítógépen is dolgozunk
  • angol kifejezéseket is használunk
  • önállóan is végzünk folyamatokat, de csapatszellemben dolgozunk!

A gyárunk Bábolnán csak autóval közelíthető meg, így a bejáráshoz szükséges saját gépjármű és jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • vegyész technikusi végzettség előny, de nem feltétel
  • gyógyszeripari labori tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkahely és vállalati háttér, COVID járvány esetén is stabil állás
  • Biztos munkahely, erős munkáltatói háttér
  • Kb 1 hónapon belül betölthető a pozíció

További juttatások:

  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói kedvezményes bankszámla csomag
  • Online közösség, tájékoztatás
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap​​​​​​
  • Lojalitási elismerés
  • Dolgozói ajánlási program

Jelentkezz, hogy megismerhessük egymást! Mi már nagyon várunk téged!