Készletkezelő (irodai-szellemi)

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Szállítás, raktározás, logisztika

Apr 19

Fogászati eszközöket, segédeszközöket és anyagokat forgalmazó partnercégünkhöz keressük önálló és talpraesett Készletkezelő munkatársunkat, igényes hatodik kerületi, budapesti irodánkba!

A feladatok, amik ellátásában szükségünk lesz rád:

  • A főként Koreából származó import eszközök, anyagok, készletek kezelése
  • Bejövő, kimenő készletek és áruforgalom kezelése, nyilvántartása
  • Vámügyintézés
  • A készletekhez tartozó adminisztráció elvégzése
  • A készletek folyamatos nyomonkövetése, figyelemmel kísérése
  • Szükség esetén a leltár elvégzése, támogatása
  • Folyamatos együttműködést a munkatársakkal
  • Javaslattétel a készletmozgásokhoz kapcsolódó folyamatok fejlesztésére, szabályozására
  • Egyelőre főként excelben dolgozunk, így mozogj benne otthonosan (nem összetett függvényeket várunk tőled, de ne ijedj meg az exceltől). Már tervben van egy készletnyilvántartó szoftver bevezetése is.

Mit várunk el leendő csapattagunktól?

  • Magabiztos nyelvtudást angol és magyar nyelven! (A közvetlen vezető csak angolul beszél, így fontos, hogy szóban és írásban is menjen az angol)
  • Minimum felhasználói szintű excel tudást
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalatot a készletkezelés, logisztika területén
  • Vámügyi és készletkezelési ismeretek
  • Proaktív, csapatjátékos hozzáállást, mert mi is csapatban gondolkodunk!

Mi az, amit mi tudunk kínálni neked?

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőséget
  • Kiemelkedő, versenyképes bérezést
  • Normális vezetőséget és munkatársakat
  • Szép, igényes belvárosi irodai környezetet

Nagyon várunk már csapatunkba, így jelentkezz egy fényképes önéletrajzzal, hogy fel tudjuk venni veled a kapcsolatot!

  • Részt veszel egy rövid online interjún
  • Ha minden rendben megy, akkor ezt követően részt veszel egy személyes interjún a cég vezetőjével
  • És ha itt is minden rendben megy, akkor már csak a belépésedre kell koncentrálnunk!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz