Építésvezető - Projekt menedzser

Megbízható munkatársak

Pest, Hungary

Teljes munkaidő

Építőipar, ingatlan

Apr 20

Pest megyei építkezéseinkre Építésvezető - projekt menedzser munkatársunkat keressük! Főként családi házak építésével foglalkozunk!

Jelenleg három projekten dolgozunk egyszerre, így a pörgés nem óriási most, ugyanakkor munka van bőven így is. :-)

Van generálkivitelezési tapasztalatod, sőt értesz is hozzá? Az emberek egyszerűen nem tudnak a fejedre nőni, bármennyire is próbálkoznak? Korrekt vagy, nyugodt, de emellett magabiztos is? Azt hiszem téged keresünk!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Építkezéseink irányítása, helyszíni ellenőrzése
  • Az építkezések szakmai irányítása, támogatása
  • Az építkezésen dolgozó munkatársak (csoportvezetők) támogatása, ellenőrzése, irányítása, egyszóval a klasszikus építésvezetői munkáról lenne szó
  • Alvállalkozók ellenőrzése

Számunkra az ideális jelentkező:

  • Rendelkezik építésvezetői, generálkivitelezői tapasztalattal
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
  • Magabiztos, korrekt, de nyugodt személyiség
  • Szakmailag nem tudják megtéveszteni
  • NYUGDÍJASOK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat! Ha megkapjuk az önéletrajzot, néhány napon belül már keresünk is téged telefonon, hogy egyeztessük a továbbiakat!