Automata gyártósor üzemeltető, gépkezelő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Gyártás, termelés

Apr 20

Erős műszaki érzéked van? Plusz még gyártási tapasztalatod is? Unod már, hogy nem keresed meg azt a bért, amit megérdemelnél? Akkor olvass tovább!

A Csepel Művek területén található gyártócégünkhöz keressük azt a jó műszaki érzékkel megáldott, gyorsan tanuló és megbízható gyártási munkatársat, aki a betanulást követően átlátja a folyamatokat és üzemelteti a gyártósorunkat!

És hogy mit kapsz ezért? KIEMELKEDŐ BÉREZÉST!

Na de nézzük is, hogy mit kellene csinálni:

Főbb feladatok, munkák:

  • Hőszigetelő rendszer elemeit gyártó berendezés rendeltetésszerű üzemeltetése, hatékony működtetése
  • Karbantartások elvégzése
  • Gépek / berendezések napi ellenőrzése, tisztántartása
  • A gyártott termékek minőségének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Műszaki affinitás, tanulási hajlam
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Magára- és környezetére igényes
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Gyártósori üzemeltetési, vagy karbantartói, műszaki/gyártási tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Emberekkel történő kiváló bánásmód

Ne félj jelentkezni, mert lehet, hogy pont téged keresünk! Küldd el nekünk fényképes önéletrajzod és mi keresünk is a részletekkel!