Képzésszervező

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary Távmunka

Teljes munkaidő

Oktatás, kutatás, tudományos munka

Apr 28

#Erasmus+ #Pályázatírás #Képzésszervezés #Workshopok #HomeOffice

Szimpatikusan hangzanak? Akkor olvass tovább!

Jó kedvű kis csapatunkba Pályázatíró képzésszervező munkatársat keresünk! Nem multicég vagyunk, hanem egy jó hangulatú kkv, amire büszkék is vagyunk. Főként home officeban dolgozunk és főként pályázatírással, workshopok szervezésével és megtartásával, valamint nemzetközi erasmus programok szervezésével és lebonyolításával foglalkozunk.

Milyen feladatokra lehet nálunk számítani?

  • nemzetközi workshopok, csoportos foglalkozások, kompetenciafejlesztő programok szervezése és megvalósítása
  • diákok és tanárok külföldi mobilitásának teljes körű szervezése és lebonyolítása
  • nemzetközi projektek (például Erasmus+ oktatási projektek) magyarországi előkészítése és megvalósítása
  • külföldi gyakornokok összekötése hazai cégekkel
  • kapcsolattartás fő partnereinkkel

Elvárásaink az új csapattagunkkal szemben:

  • angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • másik európai nyelvtudás előny (pl. spanyol, német, francia)
  • jó szervező készség
  • jó fogalmazó készség
  • budapesti lakhely, mivel a legtöbb program itt valósul majd meg
  • képzői, facilitátori, workshop tartási tapasztalat előny
  • civil szervezeti munkatapasztalat előny, ahol nemzetközi projekteken dolgoztak
  • Erasmus+ program ismerete előny

A munkaidő nálunk alapvetően rugalmas, ami azt jelenti, hogy van egy ledolgozandó törzsidő, de úgy osztod be az idődet, ahogy szeretnéd. Ha reggel esetleg óráid vannak, vagy egyéb elfoglaltságod, mi tudunk rugalmasak lenni, ha valóban elvégzed a nap során a feladataidat!

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal, hogy megismerhessük egymást!

Jelentkezni: 01673@hr.jobmarketing.hu e-mail címen tudsz majd egy fényképes önéletrajz csatolásával, vagy az oldalon!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz