Üzemvezető helyettes vegyészmérnök - Balatonfűző

Megbízható munkatársak

Balatonfűzfő, Veszprém, Hungary

Teljes munkaidő

Egészségügy, gyógyszeripar

May 2

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata pályázatot hirdet üzemvezető helyettes pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!

Munkáltatói díjaink:

Szerethető munkahely díj 2018.

K&H családi vállalatok kiválósági díj 2019.

Családbarát munkahely díj 2022.

Főbb feladatok, munkák:

Üzemvezető helyettesként az alábbi feladatok várnak

  • üzemvezető helyettesítése
  • gyártási adminisztráció, dokumentálási feladatok vállalatirányítási rendszerben
  • készletkezelés, rendelések, termelési terv
  • üzemi minőségügyi tevékenység dokumentálása
  • fejlesztésekben való aktív részvétel, szakmai támogatás
  • alapanyag, gyártásközi és késztermék mintavétel, fizikai és kémiai vizsgálatok (nem nagyműszeres)

Munkavégzés helye: 8175 Balatonfűzfő Ipari Park 1498/279.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Csapatunkban a helyed, ha

  • vegyészmérnök végzettséggel rendelkezel
  • minimum 3 éves üzemi, termék gyártási gyakorlatod van
  • megoldás és eredménycentrikus látásmóddal rendelkezel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Nálunk előnyödre válik, ha

  •  angol nyelvtudással és
  • vezetői tapasztalattal rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • teljes állás, határozatlan idejű munkaviszony, jogtisztán bejelentett juttatások;
  • önálló, kreatív munkakör,
  • stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezet.

További juttatások:

  • Sportrendezvények
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói kedvezményes bankszámla csomag
  • Modern munkakörnyezet
  • Online közösség
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap​​​​​​
  • Lojalitási elismerés
  • Dolgozói ajánlási program

Jelentkezz, hogy minél hamarabb fel tudjuk venni veled a kapcsolatot!

Jelentkezés: 01677@hr.jobmarketing.hu

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz